stronywnetrza.urzadzamy.pl

Choinka w stylu skandynawskim, świąteczne aranżacje salonu

zoom Choinka w stylu skandynawskim, świąteczne aranżacje salonu
Fot.: North & South Home

Choinka we wnętrzu urządzanym w stylu skandynawskim nie powinna od niego odbiegać stylistycznie. Świąteczne aranżacje salonu, szczególnie w loftach o północnym charakterze nie powinny mieć zbyt wielu dekoracji świątecznych.

Styl skandynawski jest surowy, jednak nie może być zupełnie pozbawiony duszy, a choinka w świątecznej aranżacji salonu wprowadza ciepło, piękny zapach i miłe wspomnienia z dzieciństwa. Jeśli domownicy są przyzwyczajeni lub nawet pokochali styl skandynawski, to spodoba się im również choinka ozdobiona w oszczędny sposób. Wystarczy kilkanaście ozdób i bombek w neutralnych kolorach dobranych do dominującej kolorystyki wnętrza.

Nie przegap:
Wybierz produkty dekoracyjne i meble firmy North & South Home >>>
Zainspiruj się innymi aranżacjami w stylu skandynawskim >>>

Jednak odstępstwa od prostej północnej normy również nie powinniśmy się obawiać. Jeśli lubimy błyszczące ozdoby choinkowe i inne czerwono-złote dekoracje świąteczne, to można sobie na nie pozwolić. Pamiętać tylko należy, aby jak najwięcej tych elementów było wykonanych z naturalnych materiałów, a także starać się nie przesadzać z ich ilością. Pośrednim rozwiązaniem będzie wybranie dodatków z elementami w odważnych kolorach, ale w ich lekkich, wyblakłych wersjach.

Źródło: North & South Home

inne inspiracje
Dekoracje i ozdoby wielkanocne. Piękny stół wielkanocny

Stół na wielkanocny obiad czy tradycyjne śniadanie powinien wyglądać miło i wesoło. Dekoracje i ozdoby wielkanocne warto utrzymać w optymistycznym zielonym – wiosennym kolorze. Będzie on pasował do białej zastawy i drewnianych elementów aranżacji wnętrza.

Choinka w salonie. Świąteczne aranżacje salonu

Choinka w salonie pojawia się na chwilę krótko, jednak jest na tyle radosnym elementem dekoracyjnym, że poświęcamy sporo uwagi na świąteczne aranżacje salonu. Dekoracje, które się wtedy pojawiają we wnętrzach nie zawsze są dobrze przemyślane i odpowiednio dobrane.

Nowoczesny biały salon w stylu skandynawskim. Białe aranżacje salonów

Nowoczesny salon w stylu skandynawskim charakteryzuje drewno, szkło i biel. Biały salon utrzymany w klimacie surowej Północy to wnętrze utrzymane w praktycznym, funkcjonalnym duchu. Takie aranżacje salonów często odpowiadają wszystkim domownikom, w takich przestrzeniach każdy może znaleźć dla siebie swoje miejsce.

Kuchnia w stylu skandynawskim. Akcesoria kuchenne i dekoracje

Kuchnia w stylu skandynawskim to propozycja dla tych, którzy poszukują ciepła i przytulności. Wygląda jak przeniesiona sprzed lat z dalekiej Północy. Do aranżacji kuchni wykorzystano surowe, niewykończone drewno, futra i skóry, tradycyjną ceramikę.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO