stronywnetrza.urzadzamy.pl

Choinka w salonie. Świąteczne aranżacje salonu

zoom Choinka w salonie. Świąteczne aranżacje salonu
Fot.: Marcin Czechowicz

Choinka w salonie pojawia się na chwilę krótko, jednak jest na tyle radosnym elementem dekoracyjnym, że poświęcamy sporo uwagi na świąteczne aranżacje salonu. Dekoracje, które się wtedy pojawiają we wnętrzach nie zawsze są dobrze przemyślane i odpowiednio dobrane.

Święta Bożego Narodzenia wymagają szczególnego podejścia do aranżacji salonu. Jak tylko pojawi się w salonie choinka, niezależnie od wcześniejszego charakteru pomieszczenia, wprowadza ona ciepły i miły nastrój. Nie jest trudno wtedy przesadzić, a jeśli elementów dekoracyjnych będzie za dużo, to świąteczna aranżacja salonu zamieni się w kiczowatą zbieraninę czerwonych bibelotów.

Nie przegap:
Produkty wnętrzarskie IDEALNE NA PREZENT >>>
DODATKI DEKORACYJNE nie tylko świąteczne >>>

Choinka w salonie najczęściej wprowadza zielony kolor, wieszamy na niej lampki, bombki i inne ozdoby świąteczne. W zależności od stylu pomieszczenia możemy je dobierać w różny sposób. W nowoczesnych, a szczególnie minimalistycznych wnętrzach nie możemy wprowadzać wielu dodatkowych kolorów. Wystarczy, jeśli ozdoby będą w kolorach podobnych do kolorów ścian, mebli lub użytych wcześniej dodatków. W mieszkaniu na zdjęciach zawsze były obecne chromowane i ciemno-szare elementy dekoracyjne, dlatego takie bombki na choince spełniają swoje świąteczne zadanie, a jednocześnie całe wnętrze wygląda harmonijnie i nic nie jest tu wstawione na siłę.

inne inspiracje
Jak wykonać ozdoby świąteczne? Świąteczna radość tworzenia

Własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne są bardzo dobrymi prezentami, a także to świetny sposób na spędzanie zimowych wieczorów. Święta Bożego Narodzenia to czas radości i rodzinnego ciepła. Jest to również czas obdarowywania najbliższych drobnymi prezentami, najlepsze upominki to oczywiście te wyjątkowe, samodzielnie wykonane. Piękne ozdoby świąteczne lub drobne prezenty można wykonać ozdabiając je lakierami w sprayu.

Dekoracje i ozdoby wielkanocne. Piękny stół wielkanocny

Stół na wielkanocny obiad czy tradycyjne śniadanie powinien wyglądać miło i wesoło. Dekoracje i ozdoby wielkanocne warto utrzymać w optymistycznym zielonym – wiosennym kolorze. Będzie on pasował do białej zastawy i drewnianych elementów aranżacji wnętrza.

Zielony salon w świątecznych dekoracjach. Choinka w aranżacji salonu

Dzięki świątecznym dekoracjom szary salon zmienił kolor na zielony. Choinka w aranżacji salonu czyni prawdziwe cuda, a zmieniając również inne dodatki dekoracyjne na zielone otrzymamy salon o zupełnie nowym charakterze.

Choinka w stylu skandynawskim, świąteczne aranżacje salonu

Choinka we wnętrzu urządzanym w stylu skandynawskim nie powinna od niego odbiegać stylistycznie. Świąteczne aranżacje salonu, szczególnie w loftach o północnym charakterze nie powinny mieć zbyt wielu dekoracji świątecznych.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SKOFF
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • KLUDI ARMATUREN
  • tesa tape
  • GEISSER
  • MEBLE MATKOWSKI
  • CONSTRUCTOR
  • DÖLLKEN
  • PRES MEBEL