stronywnetrza.urzadzamy.pl

Carga i systemy szuflad w nowoczesnej kuchni

zoom Carga i systemy szuflad w nowoczesnej kuchni
Fot.: GTV

Nowoczesne systemy do mebli pozwalają na optymalną organizację przestrzeni kuchni. Nowoczesna kuchnia wyposażona w carga i systemy szuflad pozwoli bardzo dobrze rozmieścić wszystkie naczynia i produkty spożywcze.

Dobrze zorganizowana kuchnia to taka, w której przewidziano różne szafki, szuflady i półki na wszystkie artykuły potrzebne do przygotowywania posiłków. Ich rozmieszczenie, wyposażenie i działanie powinno być bardzo intuicyjne, tak aby wszystko co w danym momencie gotowania jest nam potrzebne, było zawsze pod ręką. Zachowując porządek i konsekwencję w każdej chwili będziemy wiedzieli gdzie stoi makaron, a gdzie durszlak lub patelnia.

Optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni jest dużo łatwiejsze, jeśli wybierze się nowoczesne carga, systemy szuflad, a nawet akcesoria do podziału wnętrza szuflad na mniejsze części. Podczas remontu kuchni lub urządzania nowego wnętrza coraz częściej wybieramy nowoczesne szuflady i carga. Odchodzimy od tradycyjnych szafek ze względu na ich małą praktyczność – przypomnijmy sobie, jak często trzeba było wyjmować kilka różnych produktów, aby dostać się do kaszy czy ryżu, który stał na górnej półce z tyłu szafki wiszącej.

Nowoczesna kuchnia będzie lepiej zorganizowana z zastosowaniem systemu szuflad Modern BOX. Znajdziemy tam różne rozwiązania, które ułatwią pracę w kuchni: od standardowych szuflad prostokątnych, przez szuflady do miejsc trudnodostępnych (pod zlewozmywak, pod piekarnik, do szafki narożnej), po carga do wąskich szafek podblatowych. W większych szufladach łatwiej jest utrzymać porządek po zastosowaniu systemów organizacji w postaci wewnętrznych relingów, przegródek i listewek, które można samodzielnie dowolnie ustawiać i zmieniać. Całość warto dodatkowo wspomóc elektrycznym systemem Modern Drive, który pozwala zrezygnować z uchwytów i otwierać szuflady jednym dotknięciem. Największym usprawnieniem będzie natomiast zastosowanie systemu Moder Drive z czujnikiem bezdotykowym, który otworzy szuflady już po zbliżeniu do nich dłoni.

Źródło: GTV

inne inspiracje
Blat granitowy w białej kuchni

Biała kuchnia nadal jest modna. Zastanawiając się nad tym jaki blat do kuchni wybrać, warto wziąć pod uwagę styl aranżacji wnętrza. Blat granitowy będzie doskonale pasować zarówno do mebli kuchennych na wysoki połysk, jak i bardziej klasycznego wystroju.

Jasna kuchnia otwarta na salon: aranżacja kuchni w odcieniach beżu i bieli

Kuchnia otwarta na salon sprawia, że oba pomieszczenia wzbudzają wrażenie bardziej przestronnych. Odczucie większej i bardziej oświetlonej przestrzeni potęguje wykorzystanie odcieni beżu oraz bieli w aranżacji kuchni. Jasne meble kuchenne w ponadczasowej kolorystyce podkreślą elegancki charakter wnętrza i nadadzą mu nowoczesnego sznytu.

Biało-brązowa kuchnia z turkusowymi dodatkami – pomysł na nowoczesne wnętrze

Biało-brązowa kuchnia z turkusowymi dodatkami jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym stworzyć nowoczesne i estetyczne wnętrze. Kolor turkusowy wyjątkowo modny w tym sezonie znakomicie dopełni mleczno-białą aranżację.

Biało-czarna kuchnia. Nowoczesne wyposażenie kuchni

Biało-czarna kuchnia jest rozwiązaniem ponadczasowym, a także bardzo modnym. Nowoczesne wyposażenie kuchni utrzymane w kontrastowej kolorystyce sprawdzi się zarówno w otwartych, jak i zamkniętych wnętrzach.

Kolory do kuchni – meble kuchenne w kolorze lata

Jakie wybrać kolory do kuchni, aby zachęcały nas do gotowania i spędzania w niej czasu? Meble kuchenne w barwach lata sprawią, że nasze samopoczucie zawsze będzie optymistyczne i pełne energii.

Aranżacja nowoczesnej kuchni. Pomysł na różową kuchnię

W kilku ostatnich sezonach, trendem aranżacyjnym jest biel, która dominuje we wszystkich typach pomieszczeń. Dla miłośników nowych rozwiązań, którzy cenią niepowtarzalne aranżacje kuchni, proponujemy pomysł na różową kuchnię, która zachwyci nowatorskim podejściem oraz niebanalną estetyką. Nowoczesna kuchnia w takim wydaniu będzie dawała nieopisaną radość z gotowania.

Aneks kuchenny i salon, pomysł na aranżację wnętrza

Łączenie aneksu kuchennego i salonu to obecnie częsta metoda oszczędzająca miejsce w mieszkaniu. Aranżacja wnętrza pełniącego rolę dwóch, odległych od siebie funkcjonalnie pomieszczeń to zadanie, które wymaga pomysłu i zaplanowania. W przeciwnym razie kompleks może okazać się nieprzydatny i niefunkcjonalny.

Minimalistyczne baterie w nowoczesnej kuchni

Minimalistyczna aranżacja nowoczesnej kuchni przeważnie oznacza maksymalną wygodę. Projektanci wnętrz kładą nacisk na optymalne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej do przechowywania, dbając o jak najlepsze zagospodarowanie wnętrza brył kuchennych mebli.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • OSPEL
  • MAX – PROFIL MEBLE
  • MARBET
  • OTIS
  • ELFA
  • BADUM
  • TCHIBO
  • FERRO
  • ASKOPOL