stronywnetrza.urzadzamy.pl

Biuro w domu. Pomysł na małe mieszkanie

zoom BIURKO_W_SZAFIE_01_o-6266

Mając małe mieszkanie, najważniejszy jest pomysł na aranżację. Dzięki odpowiedniemu projektowi możliwe jest biuro w domu, które mimo małego wnętrza nie zakłóci nam estetyki pomieszczenia.

Każdy, kto pracuje w domu, dobrze wie jak ciężko zaaranżować biuro w domu bez posiadania oddzielnego pokoju, przeznaczonego na gabinet. Tym sposobem chaos wkrada się do salonu, jadalni lub co gorsza – sypialni. Aby nie zakłócić stylu wnętrza i nie tworzyć niepotrzebnego bałaganu, warto zaaranżować biurko w szafie. To genialny pomysł na małe mieszkanie, którego lokatorzy cenią ład i harmonie.

 

Podczas pracy otwieramy szafę, która spełnia wszystkie właściwe biurku funkcje, by po skończonych zadaniach móc zamknąć drzwiczki i w ciągu kilku sekund znaleźć się na kanapie. Szafa wykonana z tego samego materiału co reszta mebli, pozwala na zachowanie porządku oraz zaprojektowanie domu w wybranym stylu bez obaw jego zachwiania.

inne inspiracje
Kawalerka w stylu skandynawskim

Wybór stylu skandynawskiego w aranżacji kawalerki może okazać się strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy zastanawiają się jak urządzić małe mieszkanie – biel powiększa optycznie przestrzeń, a skandynawski design spełniający przede wszystkim funkcję użytkową pozwoli z pomysłem zagospodarować niewielkie wnętrze.

Gabinet w domu - aranżacja wnętrza

Gabinet w domu to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu pracując czy ucząc się, dlatego ważna jest odpowiednio zaplanowana aranżacja wnętrza, która pozwoli na efektywniejszą pracę.

Jak urządzić małe mieszkanie? Aranżacja kawalerki

Aranżacja kawalerki to spore wyzwanie. Jak urządzić małe mieszkanie, by było stylowe, modne, ale także funkcjonalne?

Kawalerka. Jak urządzić małe mieszkanie?

Jak urządzić małe mieszkanie, by pomieścić w nim wszystkie potrzebne strefy? Kawalerka nie musi być niefunkcjonalna, wszystko zależy od odpowiedniej aranżacji.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MAX – PROFIL MEBLE
  • HYDROPOOL
  • OTIS
  • BARWA SYSTEM
  • WHAMAKU.PL
  • GROHE
  • HOUSE & MORE
  • FERRO
  • ELFA