stronywnetrza.urzadzamy.pl

Białe meble pokojowe. Biała sofa w aranżacji nowoczesnego salonu

zoom Białe meble pokojowe. Biała sofa w aranżacji nowoczesnego salonu
Fot.: SOFIK

Białe meble pokojowe: stolik kawowy, sofy, fotele są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej aranżacji salonu. Skórzane meble wypoczynkowe w biały kolorze są idealną bazą do aranżacji salonu w nowoczesnym stylu.

Biała sofa Cambridge firmy SOFIK jest wykonana z białej skóry bydlęcej pochodzącej z najlepszych włoskich garbarni. Jeśli pozwoli na to wielkość salonu, to warto przewidzieć duże wygodne miejsce wypoczynkowe. Idealnie będzie przeznaczyć na to sofę 3-osobową i 2-osobową lub dwa fotele. Całości powinien dopełnić również biały stolik kawowy. W tym przypadku stolik jest pokryty taflą szklaną, co idealnie kontrastuje z czarną błyszczącą podłogą.

Białe meble pokojowe warto skontrastować z elementem, który zaburzy ogólną jasność w pomieszczeniu. W tej aranżacji salonu funkcję tę pełni fragment ściany z cegieł i czarna część podłogi. Ciekawym elementem przyciągającym uwagę jest para obrazów. Pozostałe elementy wyposażenia wnętrza są już spokojniejsze, tak aby niepotrzebnie nie przesadzić z dekoracjami. W zupełności wystarczy delikatny szklany stolik, z krzesłami i kilka półek na ścianie.

Źródło: Sofik

inne inspiracje
Aranżacja pokoju dziennego - wystrój salonu

Aranżacja pokoju dziennego jest jedną z najważniejszych w całym domu. Wystrój salonu wpływa na nasze samopoczucie, pozwala na zrelaksowanie się i definiuje ogólny charakter naszego mieszkania, dlatego ważne, by nie ulegać chwilowej modzie, a urządzić wnętrze zgodnie z naszymi upodobaniami.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • ORAS
  • WOBELINE
  • SIA HOME FASHION
  • DPS
  • BRUK-BET
  • FOX
  • DUTCHHOUSE.PL
  • AMIX