stronywnetrza.urzadzamy.pl

Baterie łazienkowe – wzornictwo w stylu industrialnym

zoom Baterie łazienkowe – wzornictwo w stylu industrialnym
Fot.: ROCA

Baterie łazienkowe z nowej kolekcji firmy Roca to przykład świeżego spojrzenia na aranżację łazienki. Surowa wręcz ascetyczna stylizacja, jest dla baterii idealnym tłem. I choć niezwykle oryginalna, z pewnością nie znajdzie wielu zwolenników. To propozycja kierowana do odważnych i nowoczesnych odbiorców, którzy są w stanie docenić surowe piękno, a to już nadaje jej walor ekskluzywności.

W tej aranżacji łazienki nie ma mowy o przytulności, ale w końcu nie taki jest zamysł twórcy. Białe ściany, grafitowe płytki ceramiczne i lśniące chromowane powierzchnie – chłodna kolorystyka tworzą dość surową atmosferę fabrycznego wnętrza. Fascynacja pięknem techniki znajduje odzwierciedlenie nie tylko w kolorystyce, czy w kształtach, ale również w użytych do tej aranżacji łazienki materiałach. Całość jest wspaniałym tłem dla niezwykłego wzornictwa baterii łazienkowych, których inspiracji należy szukać w nurcie industrialnym.

Akcentem, przełamującym chłód, tej purystycznej kompozycji, jest ciepły kolor drewna szafki podumywalkowej z lini Stratum firmy Roca. Jej zdecydowana, trochę przyciężkawa bryła o geometrycznym kształcie, idealnie współgra z ideą tego industrialnego wnętrza, tworząc doskonały tandem z prostą, białą umywalką. Interesującym uzupełnieniem aranżacji są baterie łazienkowe tej samej firmy, których ascetyczna linia, przywodzi na myśl kształty maszyn fabrycznych. Aluminiowy stołek i kwiaty w chromowanym wiaderku dodają lekkości temu surowemu wnętrzu, a kolorystyka obrazu korespondująca z meblami łazienkowymi Stratum ociepla je. Interesująca aranżacja łazienki łącząca w sobie cechy stylistyki industrialnej i zdyscyplinowanego minimalizmu.

inne inspiracje
Beżowa łazienka – aranżacja małej łazienki

Mała łazienka już dawno przestała stanowić problem aranżacyjny – nowoczesne rozwiązania technologiczne i systemy przechowywania sprawiają, że niewielki metraż nie stanowi przeszkody na drodze do realizacji swoich koncepcji dekoratorskich. Beżowa łazienka to idealna propozycja dla zwolenników ponadczasowej elegancji i stylu klasycznego.

Przechowywanie w łazience. Jak urządzić łazienkę [PORADNIK]

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na przechowywanie w łazience. Jak urządzić łazienkę, aby utrzymanie w niej porządku nie było trudne? Ważne, by już na etapie projektowania zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia.

Szara łazienka – pomysł na aranżację małej łazienki

Choć projekt małej łazienki musi być przede wszystkim funkcjonalny, nie mniej istotna jest jego strona estetyczna. Szara łazienka będzie modnym i ponadczasowym rozwiązaniem, które sprawdzi się w aranżacji zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Elegancka łazienka ecru. Beżowa łazienka z naturą w tle

Beżowa łazienka ze swoim eleganckim charakterem spodoba się każdemu, kto potrzebuje wnętrza, w którym komfortowo wypocznie. Łazienka ecru pozwoli złapać oddech i pozytywne nastawienie po stresującym dniu pracy.

Łazienka w stylu japońskim – aranżacje

Aranżacje łazienek w stylu japońskim odwołują się do natury. To ona ukształtowała zasady, którymi rządzi się styl japoński, takie jak: użycie naturalnych materiałów, prosta forma mebli i oszczędne dekoracje – najlepiej w postaci kamiennych mis oraz świec.

Łazienka na poddaszu – aranżacja białej łazienki

Łazienka na poddaszu może sprawiać problemy aranżacyjne ze względu na komplikujące jej projekt skosy. Praktycznym i modnym rozwiązaniem w tym przypadku będzie biała łazienka, dzięki której wnętrze wyda się bardziej przestronne.

Mała łazienka w bloku: jak urządzić małą łazienkę?

Mała łazienka w bloku nie musi się wiązać z ograniczeniami aranżacyjnymi. Zastanawiając się nad tym, jak urządzić małą łazienkę, warto zapoznać się z zasadami, które optycznie powiększą wnętrze i sprawią, że będzie ono funkcjonalne i estetyczne.

Łazienka z wanną i prysznicem urządzona w stylu nowoczesnym

Elegancka łazienka z wanną i prysznicem urządzona w stylu nowoczesnym jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących funkcjonalność i wszechstronność pomieszczeń sanitarnych. Łazienka wyposażona w armaturę dostosowaną do potrzeb użytkownika sprawdzi się jako miejsce szybkiej toalety, jak i relaksu podczas kąpieli.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • VILLA GLASS STUDIO
  • UNIDOR
  • SANITEC KOŁO
  • ROCA
  • MEBEL RUST
  • VDS
  • VERANO
  • ROCKFON
  • BLOMUS POLSKA