stronywnetrza.urzadzamy.pl

Bateria kuchenna pod okno. Zlewozmywakowe baterie kuchenne inne niż wszystkie

zoom Bateria kuchenna pod okno. Zlewozmywakowe baterie kuchenne inne niż wszystkie
Fot.: FERRO

Aranżacje kuchni ze zlewozmywakiem pod oknem czasami wymagają zainstalowania baterii zlewozmywakowej o specjalnej budowie. Baterie kuchenne nie mogą blokować otwierania okna, dlatego idealnie jeśli będą składały się lub przechylały w taki sposób aby umożliwić swobodne operowanie oknem przy zlewozmywaku.

Kuchnia przez wielu użytkowników uważana jest za centralne miejsce domu. Tutaj codziennie przygotowuje się posiłki. Bardzo często pełni ona również rolę jadalni. Być może z tego powodu bardzo dbamy o to pomieszczenie – nie tylko o utrzymanie najwyższych zasad higieny, ale też o atrakcyjne aranżacje kuchni. Ładne, funkcjonalne meble kuchenne, atrakcyjne dodatki dekoracyjne czy wreszcie praktyczna i elegancka armatura kuchenna to podstawowe elementy wystroju kuchni, który przecież codziennie podczas przyrządzania posiłków oddziaływuje na nas i naszych najbliższych.

Do aranżacji kuchni bardziej wymagających, w których zastosowano niestandardowe rozwiązania, poszukujemy specjalnych sprzętów. Powinny one dobrze wypełniać swoje funkcje oraz wyróżniać się interesującym designem. Takim nietypowym rozwiązaniem w kuchni jest zlewozmywak umieszczony tuż pod oknem z zainstalowaną baterią zlewozmywakową firmy FERRO. Specjalna bateria kuchenna ma składaną obrotową wylewkę z blokadą, co umożliwia swobodne otwarcie okna. Bateria jest wyposażona w regulator ceramiczny i została wykończona chromowaną powłoką. Armatura kuchenna jest elegancka, ma łagodny opływowy kształt, dlatego idealnie prezentuje się w nowoczesnych i klasycznych kuchniach. Bateria zlewozmywakowa posiada 7-letnią gwarancję. Należy ona do kolekcji Metalia 57, w której, oprócz baterii kuchennych, znajdziemy również piękne baterie łazienkowe, jak choćby najnowsze modele baterii wannowych ściennych – wielootworową i 3-otworową. Kompleksowa propozycja baterii pozwoli na utrzymanie jednolitej linii wzorniczej w kuchni i łazience, co niewątpliwie wpłynie bardzo pozytywnie na ogólny wizerunek naszego domu.

Źródło: FERRO

inne inspiracje
Aranżacja kuchni w domu z bali. Wyjątkowe meble kuchenne

Odpowiednio dobrane meble kuchenne pomogą stworzyć zaskakujący wystrój wnętrz. A przedstawiona aranżacja kuchni potwierdza, jak niezwykłe i funkcjonalne mogą być mieszkania w domu z bali.

Aranżacja kuchni. Białe meble kuchenne

Wystrój wnętrz, w których króluje biel, musi być jasny i przejrzysty. Aranżacja kuchni w jasnych barwach to rozwiązanie do małych pomieszczeń, a meble kuchenne są tu oczywiście najważniejsze.

Żywy obraz natury w otwartej aranżacji kuchni

Z otwartej aranżacji kuchni położonej na parterze rozpościera się piękny widok, stanowiący przedłużenie domowej przestrzeni. Ogromne okno otwiera wnętrze na otoczenie, wpuszczając do niego światło i żywy, zmieniający się wraz z porami roku obraz natury.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RIHO
  • NATURANO
  • MARDOM
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • SANITEC KOŁO
  • BESCO
  • LIGHTONLINE
  • SCHINDLER
  • BAUFORMAT