stronywnetrza.urzadzamy.pl

Balustrady ze szkła

tagi: balustrada
zoom Balustrady ze szkła
Fot.: GLASIMO

Szklane balustrady w domach, to coraz częściej stosowane rozwiązanie. Królują one wszędzie tam, gdzie przestrzeń ma znaczenie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów oferowanych przez markę GLASIMO

Wszechstronne ich zastosowanie widoczne jest na balkonach, klatkach schodowych, tarasach, antresolach, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej oraz w domach jednorodzinnych. Wyróżniamy następujące rodzaje balustrad:

BALUSTRADA W PROFILU to balustrada montowana w aluminiowym profilu układanym na posadzce, który jest jedynym elementem mocującym szkło. Nie stosuje się żadnych słupków lub dodatkowych wsporników. Do tego typu balustrad stosuje się szkło laminowane i  hartowane. Grubość szkła:  66.4, 88.4, 1010.4 do 1515.4.

BALUSTRADA SŁUPKOWA to system, który zbudowany jest ze słupków oraz poręczy stanowiących element nośny. Wypełnienie może być mocowane w listwach górą i dołem lub na okuciach punktowych. Do tego typu balustrad stosuje się szkło laminowane i hartowane. Grubość szkła:  44.2, 55.2, 66.2.

BALUSTRADA NA ROTULACH często nazywana samonośną mocowaną za pomocą rotul mocowanych punktowo. Rotula to solidne mocowanie przeznaczone do balustrad systemowych. Szkło użyte w tym systemie może zostać przygotowane przez nas w taki sposób, aby nie było konieczności montażu poręczy. Do balustrad całoszklanych stosujemy wyłącznie bezpieczne szkło hartowane i laminowane. Grubość szkła: 88.4, 1010.4, 1212.4 do 1515.4.

BALUSTRADA FRANCUSKA NA ROTULACH stanowi osłonę drzwi balkonowych w miejscach, w których nie ma możliwości wyprowadzenia płyty balkonowej.  Szkło mocowane jest za pomocą rotul umiejscowionych punktowo. Do tego typu balustrad stosuje się szkło laminowane i hartowane. Grubość szkła: 66.4,88.4,1010.4.

aktualności
Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Outlet do -80% rolety rzymskie i zasłony. ...

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka  do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka ...

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

patroni serwisu
  • HYDROPONIKA
  • KARGAS PROFIL
  • SPOTLINE
  • HOUSE & MORE
  • SANITTI
  • DORMAX DESIGN
  • ELEKTRA
  • IDEAL STANDARD
  • LUX PRINT POLAND
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt