stronywnetrza.urzadzamy.pl

Balustrady ze szkła

tagi: balustrada
zoom Balustrady ze szkła
Fot.: GLASIMO

Szklane balustrady w domach, to coraz częściej stosowane rozwiązanie. Królują one wszędzie tam, gdzie przestrzeń ma znaczenie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów oferowanych przez markę GLASIMO

Wszechstronne ich zastosowanie widoczne jest na balkonach, klatkach schodowych, tarasach, antresolach, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej oraz w domach jednorodzinnych. Wyróżniamy następujące rodzaje balustrad:

BALUSTRADA W PROFILU to balustrada montowana w aluminiowym profilu układanym na posadzce, który jest jedynym elementem mocującym szkło. Nie stosuje się żadnych słupków lub dodatkowych wsporników. Do tego typu balustrad stosuje się szkło laminowane i  hartowane. Grubość szkła:  66.4, 88.4, 1010.4 do 1515.4.

BALUSTRADA SŁUPKOWA to system, który zbudowany jest ze słupków oraz poręczy stanowiących element nośny. Wypełnienie może być mocowane w listwach górą i dołem lub na okuciach punktowych. Do tego typu balustrad stosuje się szkło laminowane i hartowane. Grubość szkła:  44.2, 55.2, 66.2.

BALUSTRADA NA ROTULACH często nazywana samonośną mocowaną za pomocą rotul mocowanych punktowo. Rotula to solidne mocowanie przeznaczone do balustrad systemowych. Szkło użyte w tym systemie może zostać przygotowane przez nas w taki sposób, aby nie było konieczności montażu poręczy. Do balustrad całoszklanych stosujemy wyłącznie bezpieczne szkło hartowane i laminowane. Grubość szkła: 88.4, 1010.4, 1212.4 do 1515.4.

BALUSTRADA FRANCUSKA NA ROTULACH stanowi osłonę drzwi balkonowych w miejscach, w których nie ma możliwości wyprowadzenia płyty balkonowej.  Szkło mocowane jest za pomocą rotul umiejscowionych punktowo. Do tego typu balustrad stosuje się szkło laminowane i hartowane. Grubość szkła: 66.4,88.4,1010.4.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • NOCLAF
  • GTV
  • STO
  • POL-SKONE
  • WILLOW HOUSE
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • ELEKTROMAG
  • ALUPROF
  • MAJA
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt