stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacje małych łazienek: triki. Mała łazienka w bieli

zoom Aranżacje małych łazienek: triki. Mała łazienka w bieli
Fot.: Marcin Czechowicz

Aranżacje małych łazienek wymagają zastosowania sztuczek. Mała biała łazienka wyda się większa dzięki zastosowaniu luster i jasnych kolorów ścian i wyposażenia.

Białe ściany, elementy wyposażenia i ogromne lustro to nienowe, ale sprawdzone rozwiązanie na to, by mała łazienka zyskała kilka metrów kwadratowych. By efekt był ładny, trzeba jednak dokładnie przemyśleć  rozplanowanie wnętrza. Nieumiejętnie zastosowana biel może przywodzić na myśl „szpitalny” klimat, a nie o to przecież chodzi.  Aranżacje małych łazienek wymagają nieco inwencji. Mała biała łazienka wyposażona w duże lustro to znany trik stosowany chętnie przez stylistów i dekoratorów wnętrz. Dzięki niemu mała łazienka nie sprawia wrażenia ciasnej. Ważne jest jednak umieszczenie lustra na wysokości wzroku oraz takie jego zamontowanie, by niejako wtapiało się ono w ścianę. Szeroka ozdobna rama może zepsuć efekt. Trzeba też zadbać o to, by odbijało ono atrakcyjny element przestrzeni.  Mała łazienka powiększy się też wizualnie, jeśli zastosuje się do jej wykończenia i urządzenia kolor biały. Jak widać na zdjęciu skutecznie rozjaśnia on aranżację małej łazienki  i wnosi do niej  świeżość.  Dodatkowo ciemny sufit i podłoga przykryta czarnym dywanikiem przy zachowaniu białych ścian optycznie poszerzają małą łazienkę. Optymistycznym akcentem w czarno-białej łazience są żółte dodatki w postaci ręczników.

inne inspiracje
Różowa łazienka, czyli aranżacje małych łazienek

Kolor różowy często przypisywany jest małym dziewczynkom, zupełnie niepotrzebnie, gdyż jest niezwykle zmysłowy i romantyczny. Różowa łazienka umili poranną toaletę i będzie dyskretnym przemyceniem tej barwy do wnętrz. Aranżacja małej łazienki z różową mozaiką nada wnętrzu szyk w stylu glamour i kobiecy pazur.

Efektowna mała łazienka. Ceglaste płytki łazienkowe

Mała łazienka jest efektowna za sprawą zastosowanych materiałów wykończeniowych. Płytki łazienkowe w ceglastej barwie sprawiają, że aranżacja małej łazienki nabiera dynamiki i oryginalności.

Modne aranżacje małych łazienek. Mała łazienka i drewno

Kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o aranżacje małych łazienek, jest ich optymalne zagospodarowanie. Mała łazienka może być bardziej funkcjonalna niż duża, pod warunkiem, że dobrze rozplanuje się przestrzeń.

Aranżacje małych łazienek narożna kabina prysznicowa

Aranżacje małych łazienek to wyzwanie. Cenne milimetry pozwoli zaoszczędzić narożna kabina prysznicowa. Mała łazienka widoczna na zdjęciu to miejsce sprzyjające relaksowi dzięki zastosowaniu przyjaznych beży i brązów.

Mała łazienka: blask i szyk. Aranżacje małych łazienek

Mała biała łazienka jest nasycona klasyczna elegancją. Aranżacje małych łazienek w sprawdzonej kombinacji bieli i czerni są wytworne, zwłaszcza gdy zdobi je stylowe oświetlenie, jak widoczny na zdjęciu żyrandol, efektownie odbijający się w lustrzanym froncie szafki wiszącej.

Łazienka black & white. Mała łazienka w kontraście

Aranżacje małych łazienek w kontraście nadają tym niewielkim przestrzeniom dynamiki. Sprawiają też, że mała łazienka nabiera wyrazu. Jak urządzić małą łazienkę, by była efektowna?

Aranżacje małych łazienek: mała łazienka z pazurem

Ten, komu mała łazienka kojarzy się z ciasnym i niewygodnym pomieszczeniem, powinien zapoznać się z modnymi trendami w aranżacji. Aranżacje małych łazienek w stylu miejskiej dżungli łamią wszystkie ograniczenia!

Mała łazienka. Aranżacje małych łazienek – galeria zdjęć

Mała łazienka może być komfortowa i nowoczesna. Aranżacje małych łazienek w białych i szarych płytkach łazienkowych są tego dobrym przykładem. Galeria zdjęć – zobacz!

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SKOFF
  • INVICTA SA
  • TCHIBO
  • GTV
  • SEVROLL-SYSTEM
  • DUTCHHOUSE.PL
  • FOX
  • DURABLE
  • KK-POL