stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacje galerii handlowych z zieloną oazą w tle

zoom Dekoracyjne donice stalowe do aranżacji galerii handlowych
Fot.: DONICESTALOWE.PL

Podczas aranżacji galerii handlowych elementy dekoracyjne nie powinny schodzić na drugi plan. Dlaczego? Detal jest dopełnieniem całości i nadaje charakter przestrzeni. Potwierdza to przykład donic stalowych marki NJU Creation, które ozdobiły Galerię Siedlce.

Nowy wymiar centrów handlowych
Aranżacja galerii handlowych musi być przemyślana ze względu na konieczność zgrupowania na jej powierzchni wielu sklepów i obiektów usługowych z różnych branż. Klient oczekuje, że wielogodzinne przebywanie na jej terenie będzie równocześnie formą relaksu i źródłem pozytywnych doznań. Chce mieć satysfakcję z zakupów oraz czuć się swobodnie i komfortowo podczas dokonywania wyborów. Stąd troska galerii o przejrzystą nawigację i kreowanie przyjaznego środowiska handlowego. Sprzyja temu symetria i minimalizm dekoracyjny. Czytelny, graficzny podział przestrzeni wprowadza ład i ułatwia orientację na dużej powierzchni.

Zieleń w nowoczesnej oprawie
Nowoczesnej aranżacji galerii handlowych towarzyszy coraz większa dbałość o detal. Nie jest to możliwe bez uwzględnienia w niej zieleni. Ma ona bowiem dobroczynny wpływ na samopoczucie i nastrój. Zielone oazy stwarzają korzystny mikroklimat, zachęcają do odpoczynku, wydłużając czas przebywania w galerii. Stanowią też punkt nawigacyjny i miejsce spotkań, sprzyjające nawiązywaniu relacji między ludźmi.
By w pełni wyeksponować walory roślin, należy stworzyć im dobrą oprawę, a to wymaga wiedzy i zastosowania sprawdzonych rozwiązań. Skłania to poważnych inwestorów do korzystania z usług profesjonalnych firm, które w optymalny sposób wpisują zieleń w aranżacje galerii handlowych, m.in. poprzez zastosowanie donic stalowych.
Przykładem efektywnej współpracy w tym zakresie jest Galeria Siedlce. Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty STRUS powierzyło jej dekorację firmie NJU Creation, która podjęła się tego zadania mimo krótkiego czasu na jego realizację. Oprócz niemal 50 donic stalowych wyprodukowano 12 koszy utrzymanych w tej samej stylistyce. Ich ścianki zostały ozdobione wyciętymi laserowo logotypem Galerii. Wszystkie elementy zostały przygotowane w terminie, a ich jakość i precyzja wykonania zrobiły niemałe wrażenie na inwestorze.

Długoterminowa inwestycja
Firma NJU Creation postawiła na geometryczne, przejrzyste formy donic stalowych i koszy. Pokaźnych rozmiarów bryły okazały się wręcz stworzone do ekspozycji na dużej powierzchni Galerii Siedlce. Swój minimalistyczny i elegancki wygląd pojemniki zawdzięczają zastosowaniu galwanizowanej, ocynkowanej stali.. Donice stalowe i kosze są odporne na korozję, a ich walory estetyczne i wytrzymałościowe zwiększa malowanie proszkowe. Jest to więc inwestycja przyszłościowa Ponadto w 100% podlegają recyklingowi.
Zwieńczeniem współpracy przy aranżacji Galerii Siedlce było zaproszenie firmy NJU Creation przez Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty STRUS na uroczyste otwarcie centrum handlowego, podczas którego uczczono wspólny sukces. Producent dekoracji trafnie odczytał intencje inwestora, dopełniając wykreowaną przez niego wizję. W rezultacie powstała spójna aranżacja, a donice stalowe i kosze stały się uniwersalnym elementem, który będzie znajdował w niej zastosowanie przez kolejne dziesięciolecia.

Rekomendacja firmy NJU Creation od Przedsiębiorstwa Budowlanego Konstanty STRUS >>>

Źródło: DONICESTALOWE.PL

inne inspiracje
Donice ozdobne – najważniejszy akcent pięknych aranżacji

Każdy z nas lubi otaczać się pięknem. Gdy dodamy do tego oryginalność i pierwszorzędną jakość, powstaje nietuzinkowa aranżacja. Urządzając miejsce, w którym ma się dobrze pracować, mieszkać czy wypoczywać, nie sposób pominąć dodatki, które zadbają o indywidualne potrzeby estetyczne.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON