stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja sypialni - jaką pościel kupić?

zoom Aranżacja sypialni - jaką pościel kupić?
Fot.: Shutterstock.com

Aranżacja sypialni to nie tylko piękne meble i dobrany kolor ścian, ale także tkaniny, które pojawią się zarówno w łóżku, jak i w oknach. Jaką pościel kupić zatem, by czerpać jak największą radość z użytkowania sypialni?

Najlepsza pościel to taka, pod którą będzie nam się dobrze spało, a to zapewnią z pewnością naturalne materiały. Nie zapominajmy jednak, że oprócz wygody nasze łóżko spełnia także rolę ozdobną i nawet najpiękniej urządzona sypialnia nie będzie cieszyć oka, jeśli pościel w niej nie będzie ładna. Jaką pościel kupić zatem?

 

Zimą zaleca się wybrać pościele flanelowe, które dadzą dużo ciepła, zapewniając jednocześnie przewiew. Wiosną i jesienią  z powodu wyższych temperatur lepiej jest używać pościeli z gładkiej bawełny, natomiast latem jedwabnej. Dla jednej osoby najlepiej sprawdzi się komplet o rozmiarze 160x200cm, a dla dwóch 200x200cm. Najwygodniejsze są poszewki ze schowanymi suwakami lub zapięciami. Kolor pościeli zależy od nas i naszych upodobań, a także od aranżacji sypialni. Bez względu na to jakiego wyboru dokonamy, pamiętajmy, że pościel powinna mieć atest higienicznego Państwowego Zakładu Higieny.

inne inspiracje
Najnowszy trend – sypialnia w stylu nowojorskim

Najnowszym trendem wchodzącym na polski rynek wnętrzarski są aranżacje w stylu nowojorskim. Jest to estetyka, która polega na umiejętnym połączeniu stylu z domową atmosferą wnętrza. Zaprezentujemy kilka wskazówek, jak zaprojektować sypialnię, która będzie łączyła klasykę z przytulnością.

Jak urządzić sypialnię? Pokój studenta

Jak urządzić sypialnię, w której to znajduje się pokój studenta lub innej, młodej osoby, która musi zagospodarować jak najkorzystniej małą przestrzeń? Aranżacja sypialni musi połączyć funkcjonalizm z oryginalnym wystrojem wnętrza.

Sypialnia w stylu rustykalnym

Sypialnia w stylu rustykalnym to genialny pomysł na ciepłą i klimatyczną aranżację wnętrza. Przytulność zapewnią delikatne, naturalne barwy i miękkie tkaniny.

Aranżacja sypialni - styl eklektyczny

Aranżacja sypialni to wieczny dylemat pomiędzy tym co funkcjonalne proste i wyciszające a piękne i efektowne. Styl eklektyczny to rozwiązanie dla każdego z głową pełną pomysłów.

Jesienne dekoracje sypialni

Chłodna jesień znacznie zniechęca do wychodzenia z domu. Długie noce sprzyjają pozostawaniu dłużej w łóżku, dlatego warto zadbać o oryginalny i przytulny wystrój sypialni. Klimatyczna sypialnia pozwoli na zregenerowanie sił i niedopuszczenie do popadnięcia w jesienną chandrę.

Sypialnia na poddaszu - jak urządzić?

Sypialnia na poddaszu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem w domowych aranżacjach. Jak urządzić wnętrze, by było nie tylko klimatycznie i wygodnie, ale także pięknie i funkcjonalnie?

Aranżacja sypialni - styl klasyczny

Aranżacja sypialni powinna pasować do naszego stylu i charakteru. Osoby eleganckie o spokojnym usposobieniu chętnie wybiorą styl klasyczny, który pozwoli im na niczym niezmącony relaks i estetyczne doznania.

Pomysł na wnętrze - biała sypialnia

Nie ważne, jaki pomysł na wnętrze pojawi się w naszej głowie, decydując się na jeden kolor przewodni możemy być pewni, że biała sypialnia sprawdza się w przypadku wnętrz klasycznych i nowoczesnych, jest bowiem ponadczasowa i gustowna.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • FOX
  • RMIG
  • AMICA
  • ZAKO
  • CONSTRUCTOR
  • BALTIC WOOD
  • SANPLAST
  • COSMO
  • RAUMPLUS