stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja salonu z widokiem na ogród

zoom Jaga MicroCanal
Fot.: JAGA

Grzejniki kanałowe nie zakłócają aranżacji salonu, nawet jeśli nie ma w nim ścian, gdzie można by było powiesić tradycyjne grzejniki. Nowe możliwości techniczne, pozwalające zastąpić tradycyjne ściany taflami szkła, pozwoliły uzyskać niesamowite efekty estetycznie i to nie tylko w budynkach komercyjnych, lecz także mieszkalnych.

Widok na ogród otaczający budynek stał się dobrym powodem do zastosowania w aranżacji salonu ogromnego przeszklenia. Przezroczysta tafla stwarza iluzję przenikania się przestrzeni domu i ogrodu. We wnętrzu urządzonym w przyjaznym, nowoczesnym stylu pojawiają się naturalne materiały i kolorystyka barw ziemi. Drewniana podłoga znajduje swoją kontynuację w jasnych płytkach na tarasie, co optycznie wydłuża przestrzeń salonu. Przeszklenie wiąże się z koniecznością zapewnienia nieograniczonego dostępu do okna. Klasyczny grzejnik naścienny, nie ma tu więc racji bytu. Dobrym pomysłem jest zastosowanie grzejnika kanałowego, Micro Canal firmy Jaga, który zapewnia pożądaną temperaturę i estetykę wnętrza. Grzejnik kanałowy znajduje się pod powierzchnią podłogi. Jego obecność zdradza jedynie metalowa kratka. Micro Canal jest bardzo wydajny. Został opracowany jako system modułowy, co pozwoliło na połączenie ze sobą kilku elementów do wymaganej długości. Grzejniki kanałowe tworzą swego rodzaju barierę dla przenikającego przez szyby chłodu. To rozwiązanie to idealny przykład fuzji piękna i funkcjonalności w każdej aranżacji, nie tylko salonu.

powiązane produkty
Grzejnik kanałowy Mini Canal JAGA
Grzejnik kanałowy Mini Canal JAGA

Grzejnik kanałowy Mini Canal JAGA to superwydajne urządzenie o kompaktowych wymiarach oparte o wymiennik ciepła Low H2O (mała pojemność wodna), dzięki któremu grzejnik szybko nagrzewa się i stygnie. Grzejnik kanałowy jest uniwersalny w zastosowaniu, ponieważ nie wymaga głębokiego kanału, tak ...

inne inspiracje
Pałacowa aranżacja wnętrz. Pokój dziecięcy w różu

Pokój dziecięcy dla młodej damy nie musi wykorzystywać różowych detali… Ale czy coś się stanie, jeśli meble dla dzieci i cała aranżacja wnętrz tego typu skupi się na tym kolorze? Bo co tak naprawdę kochają dziewczynki? Oczywiście – większość z nich nie wyobraża sobie życia bez różu.

Urządzamy pokój dziecięcy. Białe meble dla dzieci

Pokój dziecięcy wychodzi naprzeciw potrzebom rosnącej latorośli. Uniwersalne meble dla dzieci w kolorze białym i naklejki ścienne sprawiają, że aranżacja wnętrza jest łatwa do zmiany i nie wymaga wymiany całego wyposażenia.

Oszczędne wnętrze. Aranżacja sypialni w minimalistycznym stylu

Aranżacja sypialni w minimalistycznym stylu opiera się na połączeniu pastelowych barw oraz stonowanego wyposażenia wnętrza. Tak urządzona sypialnia nie musi być jednak nudna, jeśli zastosuje się w niej odpowiednie tło. Jak przy każdej aranżacji, warto również pomyśleć o energooszczędnych rozwiązaniach.

Salon uniwersalny. Aranżacja salonu miła dla każdego

Są pewne uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej aranżacji salonu. Takie wnętrze to szczególne, wielofunkcyjne pomieszczenie – miejsce rozrywki, spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz strefa odpoczynku. Kwestia stylu zależy od indywidualnych upodobań.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • AGED
  • MARBET
  • POSTERVILLE
  • PIEDRA LAND
  • CANDY
  • TON
  • TUBĄDZIN
  • ZKM
  • CHAPEL PARKET POLSKA