stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja przedpokoju - zaprojektuj stylowe wnętrze

Fot.: Shutterstock.com

Aranżacja przedpokoju jest tak samo ważna jak salonu. Nawet najbardziej stylowe wnętrze nie odda swego uroku, jeśli droga do niego poprowadzona będzie przez zagraconą i nieurządzoną sień.

Nie bez powodu mówi się, że przedpokój jest wizytówką domu. Jest on nie tylko miejscem do pozostawienia płaszczy i butów, ale zapowiedzią dalszych części mieszkania. A ponieważ zgodnie z porzekadłem "jak cię widzą, tak cię piszą", warto zadbać o ową przestrzeń, by stylowe wnętrze już od progu witało nas i naszych gości. Jak urządzić przedpokój w ładny i funkcjonalny sposób? Aranżacja przedpokoju bez wątpienia powinna uwzględnić dużą szafę wnękową, a także duże lustro, w którym bez problemu można przejrzeć się przed wyjściem z domu. Przydatnym meblem może być także komoda lub konsola, na której odłożymy klucze lub postawimy ulubione perfumy.

 

Meble do przedpokoju nie muszą tworzyć jednego kompletu, ważne, by ich styl i kolorystyka razem współgrały. Pomysł na przedpokój może także zakładać miejsce siedzące, które nie tylko ciekawie nawiąże do pobliskiego salonu, ale także ułatwi ubieranie się. Zawsze dobrym pomysłem w holu są świeże kwiaty, które wprowadzą do wnętrza świeżość.

 

Nie przegap:

Sprawdź inne inspiracje aranżacji przedpokoju>>>
Wybierz produkty do wykończenia i wyposażenia Twojego przedpokoju>>>
Obejrzyj całą galerię zdjęć aranżacji przedpokojów>>>inne inspiracje
Jak urządzić przedpokój? Funkcjonalna aranżacja przedpokoju

Przedpokój jest wizytówką naszego domu – w nim przyjmujemy gości. Od pierwszego wrażenia często zależy opinia na nasz temat. Dlatego tak ważna jest aranżacja przedpokoju w sposób przemyślany i efektowny, aby robił wrażenie nie tylko na gościach, ale przede wszystkim na domownikach. Jak urządzić przedpokój, aby był gustowny i praktyczny?

Jak urządzić jadalnię? Stylowe wnętrze

Trudno wyobrazić sobie stylową jadalnię bez stołu, przy którym możemy wspólnie biesiadować. Jak urządzić małą jadalnię w sposób estetyczny i funkcjonalny?

Wystrój przedpokoju - projekt wnętrza

Projekt wnętrza to nie tylko funkcjonalne rozwiązania mające na celu wygodne korzystanie z sieni, ale także wystrój przedpokoju, który da nam namiastkę tego, co czeka nas w dalszej części domu.

Salon w stylu klasycznym - stylowe wnętrze

Salon w stylu klasycznym cechuje komfort i elegancja. Oprócz funkcjonalnych mebli odnaleźć możemy szereg ozdób i dodatków tworzących stylowe wnętrze.

Mieszkanie w stylu glamour - aranżacja przedpokoju

Aranżacja przedpokoju jest niemniej ważna niż innych wnętrz w domu. Z pewnych względów jest nawet najważniejsza, gdyż prezentuje nasze mieszkanie już od progu i żegna nas, gdy wychodzimy do pracy. Miejsce to powinno zatem wpływać na nas jak najlepiej. Mieszkanie w stylu glamour urzeknie luksusem i elegancją w nowoczesnym wydaniu.

Aranżacja przedpokoju - eleganckie meble

Aranżacja przedpokoju to nie lada sztuka. To pierwsze i ostatnie miejsce, które widzimy po przyjściu do domu i gdy z niego wychodzimy, dlatego ważne by było naszą chlubą i wizytówką. Eleganckie meble to jedna z propozycji na piękne i gustowne wnętrze.

Aranżacja przedpokoju. Wnętrze w stylu glamour

Aranżacja przedpokoju jest tak samo ważna jak każdego innego pomieszczenia. Wnętrze w stylu glamour jest efektowne, eleganckie i stylowe, dlatego tak dobrze pasuje do przedpokoju, który zaprasza do środka domu.

Jak urządzić przedpokój w bloku?

Nietrudno urządzić sień o dużej powierzchni, gdzie jest miejsce na szafy i wygodną ławeczkę. Jak urządzić przedpokój w bloku, który zwykle nie jest duży i często otwarty jest na resztę mieszkania?

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MEBEL RUST
  • POSTERVILLE
  • TOSHIBA
  • BARWA SYSTEM
  • DUNES
  • VellaHOME
  • VDS
  • STOLKAR
  • MEBLE MATKOWSKI