stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja pokoju młodzieżowego

zoom Aranżacja pokoju młodzieżowego
Fot.: Shutterstock.com

Aranżacja pokoju młodzieżowego jest jeszcze bardziej istotna niż dziecięcego. Młody człowiek, który już przestał się bawić, ale nadal nie osiągnął pełnoletności, potrzebuje miejsca zarówno do nauki, jaki i relaksu oraz spotkań z rówieśnikami. Jak pomieścić wszystkie te strefy w jednym wnętrzu?

Pokoje dla nastolatków to fortece niczym dla studenta ostatniego roku studiów własne, wymarzone mieszkanie. Nic dziwnego, że chcą mieć duży wpływ na ich ostateczny wygląd. Decyzję tę dobrze jest jednak podjąć wspólnie, by z dużego, jasnego wnętrza nie zrobić ciemnej jaskini czy jednosezonowego trendu. Jeśli nastolatek marzy o mocnym akcencie kolorystycznym w pokoju, warto pokusić się o ściany w intensywnej barwie. By aranżacja pokoju młodzieżowego nie była jednak zbyt krzykliwa, zaleca się wybranie mebli w spokojniejszej, klasycznej odsłonie.

 

Jak wiemy, młodzież chętnie przesiaduje wieczorami z przyjaciółmi, dlatego w pokoju dobrze sprawdzi się rozkładana sofa, która w łatwy sposób zamieni się w dwuosobowe łóżko młodzieżowe. To także sposób dla małych wnętrz, gdzie pokój dzieli rodzeństwo. Na biurku koniecznie znaleźć się powinna dodatkowa lampka biurowa, a w bliskim sąsiedztwie kanapy lampa podłogowa, która zapewni miłą atmosferę wieczorem i ułatwi czytanie książki podczas leżenia w łóżku.

 

Nie przegap:

Sprawdź inne inspiracje aranżacji pokoju dziecięcego>>>

Wybierz produkty do wykończenia i wyposażenia pokoju dziecięcego>>>

Obejrzyj całą galerię zdjęć aranżacji pokojów dziecięcych>>>

inne inspiracje
Czy wiesz, jak urządzić pokój młodzieżowy?

Gdy stajemy się rodzicami najpierw urządzamy pierwszy pokój dla niemowlęcia, później ucznia, by wkrótce zamienić go na pokój nastolatka. Jak urządzić pokój młodzieżowy, który prawdopodobnie stanie się ostatnim wnętrzem naszej pociechy przed jej wyfrunięciem z rodzinnego gniazda?

Aranżacja pokoju młodzieżowego - pokój dla ucznia

Aranżacja pokoju młodzieżowego jest jeszcze ważniejsza niż piękne dziecięce wnętrze. Pokój dla ucznia musi być nie tylko funkcjonalny i dobry do nauki, ale także odpowiednio zagospodarowany do zabawy i przyjmowania przyjaciół.

Jak urządzić sypialnię? Aranżacja pokoju

Jak urządzić sypialnię, na jaki styl się zdecydować i jakie kolory zastosować? Z tymi i wieloma innymi pytaniami zmagają się wszyscy remontujący lub urządzający swoje mieszkania. Aranżacja pokoju, w którym śpimy, ale także  często pracujemy i relaksujemy się, wymaga przemyślanego projektu.

Projekt pokoju młodzieżowego - aranżacja wnętrza dla studenta

Aranżacja pokoju młodzieżowego nie może być nudna. Młoda osoba potrzebuje miejsca nie tylko do nauki, pracy, ale także relaksu i przyjmowania gości, dlatego aranżacja wnętrza dla studenta czy ucznia starszych klas, powinna być przede wszystkim funkcjonalna.

Jak urządzić pokój? Pokój studenta, pokój młodzieżowy

Pokój młodzieżowy czy pokój studenta to miejsce zarówno do nauki, jak i spędzania czasu z przyjaciółmi. Jak urządzić pokój, by spełniał obie te funkcje?

Jak urządzić mały salon? Aranżacja pokoju

Aranżacja pokoju dziennego nie należy do najłatwiejszych. To w nim spędzamy najwięcej czasu i chcemy, by był jak najlepszy. Jak urządzić mały salon, by był funkcjonalny i piękny - to pytanie każdego posiadacza niedużego mieszkania.

Pokój dla dziewczynki. Aranżacja wnętrza

Urządzając pokój dla dziewczynki powinniśmy brać jej zdanie pod uwagę, pamiętając jednak, że dzieci szybko rosną i wkrótce aranżacja pokoju może przestać się podobać.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ALTEZA
  • IntuitionBathrooms
  • VILLA GLASS STUDIO
  • NOLTE KUCHEN
  • LUMENPRO
  • MAGNAT
  • GROHE
  • STEGU
  • FOREST POLSKA