stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja pokoju dziecięcego. Łóżko piętrowe dla dzieci SPOT

zoom Aranżacja pokoju dziecięcego. Łóżko piętrowe dla dzieci SPOT
Fot.: Meble Vox

Pokój dziecięcy jest często małym pomieszczeniem, dlatego aranżacja pokoju dziecięcego nie jest łatwym zadaniem. Łóżko piętrowe dla dzieci SPOT by VOX zapewni nie tylko miejsce do spania, ale i regał, komodę i miejsce do nauki i zabawy. Łóżko to zostało laureatem konkursu IF DESIGN AWARD w kategorii Home Furniture – jest to pierwsze takie wyróżnienie dla polskiej marki.

Chcąc sprostać wymaganiom małego domownika, należy wybrać rozwiązania, które są mobilne, wielofunkcyjne i rozwijają kreatywność dziecka. Łóżko na powierzchni zaledwie 2 m2 może połączyć miejsce do spania z zadaniem przechowywania dużych przedmiotów (sprzęt sportowy i inne sezonowe akcesoria). Dodatkowo przydałyby się pojemne szuflady, gdzie zmieści się bielizna i małe zabawki. Łóżko piętowe SPOT zmieści szafę w postaci mobilnych wieszaków, które można zaparkować pod łóżkiem. Natomiast, gdy zabraknie miejsca na dodatkowy regał, pod łóżkiem zmieścimy półki, które można podświetlić dyskretnymi lampkami LED.

Dzieci fascynują się skrytkami i bazami, lubią schować się przed światem, a często brakuje w mieszkaniu miejsca, gdzie można rozstawić krzesła i rozwiesić na nich koc. Dodatkowy stelaż, przytwierdzany do ramy łóżka posłuży za konstrukcję namiotu indiańskiego, łodzi podwodnej czy statku kosmicznego. Po kilku latach, stelaż będzie dobrym miejscem do ekspozycji biżuterii, lampek lub apaszek.

Młodzieżowe łóżko piętrowe SPOT by VOX zdobyło nagrodę IF DESIGN AWARD w kategorii Home Furniture. Jest to pierwsza nagroda w historii tego konkursu, przyznana polskiej marce w tej kategorii. Nagroda IF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. Oznaczenie iF Label od ponad 60 lat potwierdza doskonałą jakość, funkcjonalność i przemyślany design.

Źródło: Meble VOX

inne inspiracje
Pokój dla dziecka - pomysł na wnętrze

Pokój dla dziecka powinien posiadać trzy najważniejsze strefy: sypialnianą, do nauki oraz do zabawy. Pomysł na wnętrze to nie tylko meble i dodatki, ale przede wszystkim jego styl.

Drewniana podłoga w pokoju dziecięcym

Podłoga drewniana jest trwała, łatwa do utrzymania w czystości i harmonizująca ze stylem wnętrza. W pokoju dziecięcym dodatkowo trzeba wziąć również inne aspekty. Podłogi wykonane z desek lub klepek dębowych spełniają pięć ważnych warunków stosowania ich w pokoju dziecka.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE