stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja mieszkania z charakterem - sposób na wnętrze

tagi: panele, podłogi
zoom Aranżacja mieszkania z charakterem - sposób na wnętrze
Fot.: Kronopol

Dynamiczne, stylowe wnętrza nie muszą być przepełnione dodatkami podkreślającymi ich charakter. Aranżacja mieszkania z charakterem cechuje się prostotą dopełnioną o detale, które mogą być kluczowe w nadaniu dynamiki wnętrzom. Jasne ściany wraz z drewnianą podłogą i nielicznymi meblami stworzą oryginalny i stylowy sposób na wnętrze.

W domu spędzamy większość naszego wolnego czasu, dlatego powinien on być urządzony w taki sposób, by móc czuć się w nim komfortowo. Mieszkanie jest również wizytówką właściciela, która wyraża jego usposobienie, dlatego warto, by aranżacja mieszkania również miała niepowtarzalny charakter. Osoby żywiołowe o silnej osobowości, przy urządzaniu domu powinny zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniej podłogi. Dzięki niej możemy dodać wnętrzu energii, tworząc przy tym niepowtarzalną atmosferę. Osoby preferujące na co dzień aktywny tryb życia, powinny postawić we wnętrzach na prostotę i minimalizm. Jednym ze sposobów na to jest pozostawienie ścian z widoczną surową strukturą, jaką jest na przykład beton. Szarości dobrze będą prezentować się z bielą, czernią i czerwonymi dodatkami, które nadadzą wnętrzu ekstrawagancji i pozytywnej energii. Intensywne połączenia kolorystyczne pobudzają naszą wyobraźnię i tworzą wyjątkowe aranżacje.

 

Decydując się na szare ściany, bardzo ważne jest dopasowanie do nich odpowiedniego koloru podłogi. Idealnie sprawdzi się tu ciemny orzech lub dąb z widoczną i wyczuwalną fakturą drewna na panelach, firmy Kronopol. Dobrze dobrana podłoga zapewni oryginalny i elegancki styl wnętrza. Przy aranżacji wnętrz z charakterem pamiętajmy o minimalizacji dodatków, gdyż te w nadmiarze mogłyby przytłoczyć nasze mieszkanie.

 

Źródło: Kronopol

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • STARKAM
  • SANITTI
  • AMIX
  • CONSTRUCTOR
  • DREWNOCHRON
  • Noti Sp. z o.o.
  • ANDREWEX
  • SEVROLL-SYSTEM
  • KOLOROWYCH SNÓW
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt