stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja mieszkania w stylu galerii sztuki. Kinkiety i podłogi dębowe w apartamencie

zoom Aranżacja mieszkania w stylu galerii sztuki. Kinkiety i podłogi dębowe w apartamencie
Fot.: 81.WAW.PL

Czarny i biały kolor ścian i wyposażenia w aranżacji mieszkania zawsze przynosi świetne efekty. Jasne meble wypoczynkowe i czarne podłogi dębowe oraz kinkiety jako oświetlenie obrazów na ścianach sprawią, że apartament będzie miał charakter galerii sztuki.

Czerń i biel pasuje zarówno do niewielki mieszkań, jak i dużych apartamentów. Jednak aranżacja mieszkania o powierzchni 300 m2 wymaga od architektów kreatywności i wyobraźni. Takiego zadania podjęli się projektanci z pracowni 81.WAW.PL. We wszystkich pomieszczeniach, oprócz łazienek, została położona podłoga dębowa z czarnych desek. Wszędzie umieszczono także jasne, tapicerowane meble wypoczynkowe, nawet krzesła w jadalni obite są jasną tapicerką. Celowym zabiegiem jest brak górnego oświetlenia. W mieszkaniu najważniejsze są obrazy i dzieła sztuki, które są oświetlone za pomocą kinkietów. Jest ich na tyle dużo, że tworzą główne, nastrojowe oświetlenie.

Kuchnia również zasługuje na uwagę. Jest ona praktycznie niewidoczna, wyznacza ją górne oświetlenie w postaci sufitu napinanego. Czarna wyspa kuchenna ukrywa w sobie okap i płytę grzewczą, a szafki przy ścianie są w kolorze kremowym. Innym nieoczywistym zabiegiem jest zabudowa tarasu, która pozwoliła wygospodarować w mieszkaniu dodatkowy salon z biokominkiem, obszernym regałem na butelki wina oraz imponującym lobby barem.

Źródło: 81.WAW.PL

inne inspiracje
Wnętrza w stylu francuskim - jak urządzić mieszkanie?

Wnętrza w stylu francuskim łączą w sobie lekkość z przepychem, nowoczesność z antykami oraz jasne barwy z czernią. Pomimo wielu przeciwieństw, styl ten wyróżnia harmonia i elegancja. Spójrz, jak urządzić mieszkanie z paryskim smakiem.

Inspirujące lata 60. Meble wypoczynkowe w nowoczesnym salonie

Nowoczesny salon wymaga stosowania rozwiązań, które będą funkcjonalne. Warto wybrać proste w formie, ale eleganckie meble wypoczynkowe. Lata 60. obfitowały właśnie w takie kształty. Stąd wielu projektantów sięga po dobre wzorce z tamtych lat, aby zaproponować nam ciekawe meble do naszych wnętrz.

Jakie wybieramy meble tapicerowane. Najnowsze trendy

Meble tapicerowane można zamówić i kupić dokładnie dostosowane do swoich potrzeb. Mamy coraz większą świadomość dotycząca zmiennych trendów w aranżacjach wnętrz, co zwiększa chęć do częstego zmieniania własnego otoczenia. Szukamy indywidualnych rozwiązań, a to stale zwiększa zapotrzebowanie na zróżnicowane meble tapicerowane.

Sofy nowoczesne czy stylowe. Meble wypoczynkowe w Centrum MEGA MEBLE

Styl aranżacji wnętrza ściśle określa jakie meble i dodatki wybierzemy do urządzanego pomieszczenia. Nowoczesne sofy czy piękne wypoczynki stylowe nie zawsze są dostępne u jednego producenta lub w jednym sklepie meblowym. Przeważnie w różnych salonach znajdziemy meble w jednym stylu, często nawet bardzo podobne do siebie.

Meble wypoczynkowe w fiolecie. Nowoczesne meble do salonu

W wystrój wnętrza zostały wpisane obszerne meble wypoczynkowe. Nowoczesne meble do salonu muszą być nie tylko piękne, lecz także komfortowe. Wokół nich koncentruje się bowiem życie rodzinne i towarzyskie.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SANITTI
  • EXCLUSIVE LIGHTS
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • MARKILUX
  • BALMA
  • MEBLOBRANIE.PL
  • HAGER POLO
  • BONDEX
  • MERITA