stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja kuchni z salonem. Nowoczesny wystrój wnętrz

zoom Aranżacja kuchni z salonem. Nowoczesny wystrój wnętrz
Fot.: Shutterstock.com

Nowoczesny wystrój wnętrz często zaczyna się od stworzenia otwartej przestrzeni. Open space tworzy przestronne i stylowe wnętrze, a aranżacja kuchni z salonem sprzyja rodzinnej integracji.

Aranżacja kuchni z salonem sprawdza się perfekcyjnie w mieszkaniach o mniejszym metrażu. Otwarta przestrzeń sprawia, że wnętrze jest przestronniejsze i bardziej harmonijne. Dodatkowo połączenie bieli z czernią nadaje elegancki i bardzo stylowy charakter aranżacji. Lakierowane białe fronty kuchni doskonale współgrają z czarnym matowym blatem.  Czarny zlewozmywak tylko dopełnia nowoczesny wystrój wnętrz. Minimalistyczna kuchnia ożywiona została za pomocą designerskich, oryginalnych stołków barowych i krzeseł w futurystycznym stylu.

Na małej powierzchni najważniejsze jest dobre wykorzystanie przestrzeni, dlatego ściankę oddzielającą kuchnię od strefy dziennej, wykorzystano po obu stronach. Z jednej pełni funkcję barku, przy którym zjemy śniadanie, z drugiej jako ściana, na której umieścimy telewizor. Czarny narożnik z dywanem w tym samym kolorze oraz biały, prosty stolik kawowy tworzą spójną całość z kuchnią.

inne inspiracje
Aneks kuchenny i salon, pomysł na aranżację wnętrza

Łączenie aneksu kuchennego i salonu to obecnie częsta metoda oszczędzająca miejsce w mieszkaniu. Aranżacja wnętrza pełniącego rolę dwóch, odległych od siebie funkcjonalnie pomieszczeń to zadanie, które wymaga pomysłu i zaplanowania. W przeciwnym razie kompleks może okazać się nieprzydatny i niefunkcjonalny.

Pomysł na kuchnię połączoną z salonem i jadalnią. Nowoczesna i minimalistyczna strefa dzienna

W aranżacji wnętrz najważniejsze są dobre i przemyślane koncepcje, które zaowocują atrakcyjnym efektem. Przykładem ciekawej aranżacji kuchni połączonej z salonem, która stanie się nowoczesną strefą dzienną jest scalenie dwóch pomieszczeń w taki sposób, aby ich rozkład był funkcjonalny, a wystrój wnętrz spójny.

Aranżacja salonu - styl nowoczesny

Styl nowoczesny często kojarzony jest z zimnymi, dość surowymi wnętrzami. Aranżacja salonu powinna jednak nie tylko nas relaksować, ale także dobrze nastrajać, dlatego warto zadbać o energetyczne dodatki.

Aranżacja salonu - nowoczesne wnętrze

Aranżacja salonu w stylu klasycznym nie musi oznaczać wnętrza nudnego i przewidywalnego. Nowoczesne wnętrze połączone pięknem klasyki sprawia, że jest ono świeże, modne, ale także ponadczasowe.

Wystrój salonu - jak urządzić salon w stylu nowoczesnym?

Jak urządzić salon w stylu nowoczesnym, ale także ponadczasowym i klasycznym? Ważne, by wystrój salonu łączył w sobie wygodę, elegancję i dobry gust z nowoczesnym designem.

Łazienka z wanną i prysznicem - styl nowoczesny

Styl nowoczesny wcale nie musi charakteryzować się szalonymi kolorami i niespotykanymi formami, może być stonowany i gustowny. Łazienka z wanną i prysznicem za pomocą kilku sztuczek może stać się wnętrzem oryginalnym, nowoczesnym, ale także klasycznym.

Projekt sypialni - styl nowoczesny i minimalizm

By stworzyć miejsce, które pozwoli nam na relaks i przywrócenie harmonii, niezbędny jest dobry projekt sypialni. Bez względu na to, czy wybierzemy styl nowoczesny czy inny ważne, by miejsce odzwierciedlało nasz charakter. Minimalizm we wnętrzu pozwoli naładować akumulatory i pobudzić kreatywność.

Jak urządzić sypialnię? Wystrój sypialni w stylu nowoczesnym

Jak urządzić sypialnię w sposób stonowany, ale także interesujący? Wystrój sypialni w stylu nowoczesnym łączy w sobie różnorodne materiały i faktury tworząc niepowtarzalne aranżacje sypialni.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MARCHEWKA
  • UNIMEBEL
  • DREWNOSTYL
  • AGED
  • LUXUM
  • DREWNOCHRON
  • RAUMPLUS
  • KINNARPS
  • SCHELL