stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja jadalni. Tkaniny lniane jako podstawa dekoracji stołu

Fot.: LNIANY ZAUŁEK

Dekoracja stołu za pomocą tkaniny lnianej idealnie wpasuje się w rustykalne wnętrza. Niemal każda aranżacja jadalni, która nawiązuje do naturalnych kolorów i materiałów może być przygotowana z wykorzystaniem tkanin z lnu lub innych naturalnych włókien.

Bielony drewniany stół i krzesła, metalowa lampa w lekko przetartym niebieskoszarym kolorze  przypominający klasyczny sześcioramienny żyrandol na świece. Lniana serweta w kolorze cappuccino spatynowana farbą brokatową w srebrnym odcieniu, serwetka z żakardowym motywem pieprzowym w kolorach naturalnym lnu i mocca oraz naczynia porcelitowe w kolorze off white z motywami rybnymi oddają klimat swojskiej wsi z akcentami skandynawskimi.

Estetyczne, świetnej jakości przedmioty z naturalnych materiałów w kolorach ziemi zapewnią dobrą atmosferę i samopoczucie we wnętrzu.
Aranżacja jest jedną z wielu propozycji Lnianego Zaułka, która skupia się przede wszystkim na pokazaniu zalet i możliwości tkanin lnianych – jej barw, struktur, wzorów i wykończeń. Niestety, te wszystkie niuanse można w pełni ocenić oglądając je "na żywo".

Źródło: LNIANY ZAUŁEK

powiązane produkty
Obrączka na serwetkę LNIANY ZAUŁEK
Obrączka na serwetkę LNIANY ZAUŁEK

Obrączka na serwetkę LNIANY ZAUŁEK wykonana z lnianego sznurka, ręcznie pleciona.

Żyrandol postarzany LNIANY ZAUŁEK
Żyrandol postarzany LNIANY ZAUŁEK

Żyrandol LNIANY ZAUŁEK wykonany z metalu pomalowanego na niebieskoszary kolor, lekko przetarty. Regulacja wysokości za pomocą łańcucha. Żyrandol ma sześć ramion o rozpiętości 75 cm.

Półmisek w kształcie ryby LNIANY ZAUŁEK
Półmisek w kształcie ryby LNIANY ZAUŁEK

Półmisek w kształcie ryby LNIANY ZAUŁEK wykonany z porcelitu w kolorze off white.

inne inspiracje
Jak urządzić jadalnię? Stylowe wnętrze

Trudno wyobrazić sobie stylową jadalnię bez stołu, przy którym możemy wspólnie biesiadować. Jak urządzić małą jadalnię w sposób estetyczny i funkcjonalny?

Jadalnia z salonem - pomysł na wnętrze

Jadalnia z salonem to wygodny i elegancki pomysł na wnętrze, które właśnie tak zaprojektowane jest już niemalże standardem w naszych domach. Jadalnia w stylu skandynawskim, dzięki swoim barwom, powiększy optycznie zbyt małe pomieszczenia oraz doda salonowi szyku.

Aranżacja jadalni - wystrój pokoju

Aranżacja jadalni w pierwszej kolejności skupia uwagę na stole i krzesłach, które są główną ozdobą wnętrza. Wystrój pokoju służącego rodzinnym spotkaniom powinien być stonowany i gustowny, by sprzyjał różnym okolicznościom.

Jak urządzić jadalnię? Nowoczesny wystrój wnętrz

Nowoczesny wystrój wnętrz często wybierany jest przez młode, ceniące funkcjonalizm i design osoby. Jak urządzić jadalnię, wnętrze z pozoru klasyczne, by było oryginalne, modne, ale także rodzinne?

Nowoczesna jadalnia - aranżacja wnętrza

W modnie urządzonym mieszkaniu każdy detal wpływa na ogólny wygląd wnętrza. Nowoczesna jadalnia to oryginalna, niekiedy odważna aranżacja wnętrza o niestandardowych, ale nieprzypadkowych połączeniach.

Jadalnia diwy – styl francuski we wnętrzu

Styl francuski we wnętrzu to zawsze doskonały wybór dla miłośników elegancji i szyku. Jadalnia diwy łączy prostotę z finezją, dzięki czemu spożywanie posiłków nabiera nowego, niepowtarzalnego smaku.

Urządzanie mieszkania - nowoczesna jadalnia

Urządzanie mieszkania skupia się przede wszystkim wokół salonu, kuchni, sypialni i łazienki. Często jadalnia spychana jest na boczny tor. Nowoczesna jadalnia nie wymaga dużej ilości miejsca, może być miejscem rodzinnych spotkań, a w ciągu dnia także strefą pracy.

Aranżacja jadalni - styl retro

Styl retro jest niezwykle elegancki, a aranżacja jadalni w ten sposób sprawi, że spożywanie posiłków nabierze nowego znaczenia.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • MEBLE MATKOWSKI
  • MEBLOBRANIE.PL
  • DURABLE
  • MEBLE VOX
  • UNICELL
  • MARDOM
  • VDS
  • A.R.M.