stronywnetrza.urzadzamy.pl

Zehnder Charleston – żeberkowe grzejniki dekoracyjne do salonu

Fot.: ZEHNDER

Grzejniki dekoracyjne Zehnder Charleston łączą w sobie tradycyjność, ponieważ są to grzejniki żeberkowe, z niebanalną, nowoczesną estetyką potrzebną w przypadku grzejników do salonu. Precyzyjna technologia wykonania i nieograniczona wręcz elastyczność umożliwia jego zastosowanie w różnych aranżacjach wnętrz.

Stalowe grzejniki żeberkowe Zehnder Charleston istnieją od ponad 80 lat i jako pierwsze tego typu grzejniki w Europie znajdują się w absolutnej czołówce produktów tej kategorii. Ponadczasowe wzornictwo sprawia że pomimo uniwersalnej formy, umożliwia indywidualne rozwiązania oraz precyzyjne dopasowanie do potrzeb klienta, do jego wizji i przestrzeni jaką dysponuje.

Technologia przyszłości
Konstrukcja grzejnika dekoracyjnego Zehnder Charleston została przemyślana w każdym szczególe, a jego wykonanie doprowadzono do perfekcji. Grzejnik zaprojektowano z myślą o utrzymaniu trwałego, estetycznego wyglądu oraz wygody i bezpieczeństwa użytkowania. Trwałość tym grzejnikom zapewnia wieloetapowy proces obróbki laserowej oraz dokładna kontrola pod względem szczelności. O wysokiej precyzji wykonania świadczy gładka powierzchnia, bez zgrubień i widocznych łączeń poszczególnych elementów. Łagodne przejścia pomiędzy kolejnymi żeberkami nie tylko zapewniają harmonijny efekt wizualny, lecz także zapobiegają gromadzeniu się brudu.

Elegancja w każdym wymiarze
Grzejniki dekoracyjne Zehnder Charleston gwarantują wiele możliwości kreacji wnętrza ze względu na różnorodność form i rozmiarów, jakie mogą przybierać. Standardowo grzejniki są dostępne w wysokościach od 19 do 300 cm, a na życzenie klienta nawet 600 cm, mają największą paletę rozmiarów na rynku. Grzejniki występują w 5 wariantach głębokości, od 2 do 6 kolumn w pojedynczym żeberku. Pozwala to na wykonanie dowolnego typoszeregu w zależności od indywidualnych potrzeb. Zehnder Charleston może być również formowany w dowolne kształty specjalne: łuki, także wielokrotne oraz załamania pod dowolnym kątem. Grzejnik w wersji wolno stojącej może stanowić oryginalną ściankę działową. Paleta kilkudziesięciu kolorów daje nieograniczone możliwości wkomponowania grzejnika Zehnder Charleston w aranżację dowolnego pomieszczenia i puszczenia wodzy wyobraźni.

Montaż – żaden problem!
Szeroki wybór rodzajów złącz umożliwia na zastosowanie grzejnika Zehnder Charleston w każdej sytuacji montażowej, bez znaczenia czy będzie to stare, czy nowe budownictwo. Dostępne jest podłączenie jednostronne, naprzemienne boczne (z lewej i prawej strony), górne i dolne boczne oraz dolne środkowe z rozstawem 50 mm, również z zaworem zintegrowanym (w wersji Completto). Wersja grzejnika „na wymianę” umożliwia prostą i szybką wymianę starego urządzenia typu panelowego, żeliwnego lub aluminiowego na nowe. Ma on rozstaw w osiach równy 500 mm, typowy dla złącz grzejników poprzedniej generacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu podłączenie do istniejącej instalacji grzewczej nie wymusza dodatkowych prac budowlanych. Grzejnik Zehnder Charleston doskonale pracuje także w nowoczesnych instalacjach niskotemperaturowych. Jest odpowiedni w układach z pompą ciepła czy kotłem kondensacyjnym. Zestaw montażowy EasyFix, dostarczany wraz z produktem, pozwala na znaczne skrócenie czasu montażu grzejnika i gwarantuje doskonały efekt estetyczny. Proces ogranicza się do trzech kroków: mocowania, osadzania i ryglowania. Zaczepy o innowacyjnej konstrukcji umożliwiają montowanie grzejnika z tyłu żeberek, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne.

Oryginał jest tylko jeden – a ten z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Źródło: Zehnder

powiązane produkty
Żeberkowy grzejnik dekoracyjny ZEHNDER Charleston
Żeberkowy grzejnik dekoracyjny ZEHNDER Charleston

Żeberkowy grzejnik dekoracyjny ZEHNDER Charleston został skonstruowany w 1930 roku jako pierwowzór wszystkich grzejników rurowych. Dziś jest nie tylko klasykiem swego gatunku, lecz także idealnym rozwiązaniem, dedykowanym dla wszystkich rodzajów wnętrz. Grzejnik oferowany jest w bogatej gamie wysokości, długości i ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • PGC
  • NOCLAF
  • JAGA
  • KLUDI ARMATUREN
  • LUXUM
  • MARKILUX
  • FLEXA
  • Zelmer
  • OTIS