stronywnetrza.urzadzamy.pl

Zaskakujące akcesoria kuchenne marki PO:. Maselniczki, mieszadełka...

zoom Zaskakujące akcesoria kuchenne marki PO:. Maselniczki, mieszadełka...
Fot.: PO: Selected

Akcesoria kuchenne nie muszą być przewidywalne jak szara codzienność. Maselniczka, mieszadełko do napojów, dozownik do wina może wykraczać poza przyjęte konwenanse. Projektanci PO: Selected udowodnili, że innowacja, design i kreatywna odwaga to mieszanka idealna. Seria Pop Collection nawiązuje do przeszłości, czerpiąc z niej to, co najciekawsze.

Nieśmiertelny Charlie Chaplin
Charlie Chaplin ze swoim charakterystycznym melonikiem na stałe zagościł w świadomości publiczności kinowej. Studio Dreimann umieściło tę swoistą część historii w przedmiocie, który towarzyszy nam każdego dnia. Maselniczka Bowler Hat Butter Dish, wykonana z melaminy, swoim kształtem przypomina melonik. Jest odporna na zarysowania i plamy, a jej błyszcząca, połyskująca powierzchnia przywodzi na myśl lata świetności amerykańskiej komedii. Melonik-maselniczka od PO: Selected wprowadzi każdego w tajemniczą i pełną niespodzianek atmosferę lat ‘20.

Zostań mistrzem pędzla
Gości można zaskoczyć niepowtarzalnymi mieszadłami do napojów. Paint Brush Stirrer Set to produkt, którego nie powstydziłby się sam Rembrandt. Mieszadełko do napojów wykonane jest głównie ze stali szlachetnej, jest odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim bezpieczne dla użytkowników. Zestawy złożone z dwu elementów dostępne są w kilku kombinacjach kolorystycznych: czerwieni i czerni. Mieszadła, które zostały zamknięte w pędzlach wywołują uśmiech na twarzach zarówno domowników, jak i ich znajomych. W końcu kto z nas nie marzył o tym, aby zostać artystą.

Wino piórem pisane
Dozownik do wina Pen Nib Wine Pourer nie jest zwykłym narzędziem. Ma kształt stalówki. Wykonany jest ze stali szlachetnej, w kolorze czarnym i bordowym. Dozowniki-stalówki ułatwiają precyzyjne przelanie wina wprost do kieliszka i zapobiegają jego kapaniu.

Źródło: PO: Selected

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • SCHELL
  • Zelmer
  • MINERVA
  • MISE
  • SPOTLINE
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • GORENJE
  • STONE MASTER
  • VERANO