stronywnetrza.urzadzamy.pl

Zabudowa przestrzeni ogrodu. Oranżerie i ogrody zimowe

zoom Zabudowa przestrzeni ogrodu. Oranżerie i ogrody zimowe
Fot.: GEISSER

Różne rodzaje zabudowy ogrodu są idealnym sposobem na aranżację przestrzeni wokół domu. Oranżerie, domki letnie i ogrody zimowe sprawią, że wypoczynek będzie można przenieść również poza ciasne pomieszczenia wewnątrz domu i to niezależnie od pory roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma GEISSER stworzyła szeroką gamę produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, które dają możliwość kształtowania zarówno małych jak i dużych przestrzeni ogrodowych.

W nadchodzącym sezonie warto zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju zabudowy, oranżerie oraz ogrody zimowe. Doskonałe urozmaicenie przestrzeni ogrodu nowocześnie kształtujące jego oblicze, a także miejsce spotkań w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół. Można będzie tam odnaleźć również spokój, ciszę i niesamowitą atmosferę podczas przygód z ulubioną książką lub przy filiżance ulubionej kawy. Zabudowa ogrodu dostosowana do krajowych warunków atmosferycznych zapewnia przyjemną i ciepłą atmosferę także w czasie jesienno-zimowej aury.

Źródło: GEISSER

powiązane produkty
Okna i drzwi do altan i domków ogrodowych GEISSER
Okna i drzwi do altan i domków ogrodowych GEISSER

Okna i drzwi do altan i domków ogrodowych GEISSER. Wyróżnia je proste wykonanie, niska cena oraz wysoka jakość. Okna i drzwi dostępne są w każdym wymiarze na zamówienie, z szybą zwykłą lub pakietem izolowanym. Możliwość wyboru dowolnego koloru okien. Produkty ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • VILLA GLASS STUDIO
  • UNIDOR
  • SANITEC KOŁO
  • ROCA
  • MEBEL RUST
  • VDS
  • VERANO
  • ROCKFON
  • BLOMUS POLSKA