stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wytrzymałe płytki gresowe podłogowe w naturalnych kolorach

zoom Wytrzymałe płytki gresowe podłogowe w naturalnych kolorach
Fot.: CERAMIKA NOWA GALA

Płytki gresowe Ceramika Nowa Gala to bardzo wytrzymałe ceramiczne płytki podłogowe. Gres jako sztuczny kamień jest produktem ekologicznym, wytwarzanym wyłącznie z naturalnych surowców: glina, skaleń, kaolin, piasek kwarcowy i barwniki mineralne, które są zaprasowywane i wypalane w wysokiej temperaturze.

Płytki ceramiczne są jednym z najczęściej stosowanych materiałów w wykańczaniu wnętrz. Jest to spowodowane szczególnie względami praktycznymi – łatwo jest je utrzymać w czystości i są bardzo wytrzymałe na długotrwałe oddziaływanie wilgoci lub intensywną eksploatację pomieszczeń.

Płytki gresowe mogą być stosowane w pomieszczeniach o różnorodnej kolorystyce, dostępne w wielu barwach i formatach. Podążając za najnowszymi trendami wzorniczymi, płytki gresowe firmy Ceramika Nowa Gala, mają neutralne kolory, które są imitacją naturalnych materiałów, takich jak drewno, beton, różne odmiany kamienia. 

W celu uzyskania lepszych efektów estetycznych płytki gresowe mogą być dodatkowo polerowane w całości lub tylko w części. Aby gres można było układać przy użyciu minimalnej fugi lub w systemie modularnym, należy dociąć jego krawędzie do wzorcowych wymiarów (tzw. lappatowanie)

Firma Ceramika Nowa Gala od wielu lat produkuje gres w oparciu o włoskie technologie. Jest to firma polska, dobrze znająca polski rynek. Wyspecjalizowała się w wytwarzaniu wysokiej jakości płytek do zastosowań specjalnych jak i do użytku domowego we wnętrzach i na zewnątrz budynków. Płytki gresowe mogą być stosowane w obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu, np. centrach handlowych, biurach, bankach, na podłogi w kuchni, łazience, salonie, korytarzu oraz na elewacje, tarasy, schody zewnętrzne. Gres Ceramiki Nowa Gala może być również stosowany do wykończenia basenów – charakteryzuje się mała nasiąkliwością i dobrą antypoślizgowością.

Źródło: Ceramika Nowa Gala

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • OTIS
  • tesa tape
  • VELUX
  • REJS
  • AMICA
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • ROBI
  • KLOSE
  • LUXUM