stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wygodna instalacja elektryczna w biurze

zoom Wygodna instalacja elektryczna w biurze
Fot.: LEGRAND

Szybkie i wygodne rozprowadzenie instalacji elektrycznej i sieci teleinformatycznej w pomieszczeniach biurowych umożliwiają specjalne urządzenia firmy Legrand. Bloki biurowe i konferencyjne, kolumny i mini kolumny, listwy i kanały kablowe, puszki i mini puszki podłogowe, przepusty biurkowe i pokrywy gniazd przeznaczone do montażu w blatach usprawnią pracę zarówno w małych biurach jak i w salach konferencyjnych czy pomieszczeniach typu open space, gdzie aranżacja przestrzeni ulega częstym zmianom.

Bloki biurowe i konferencyjne
Aby zapewnić komfort pracy, bardzo istotne jest doprowadzenie zasilania i sieci teleinformatycznej jak najbliżej użytkownika. Idealnym rozwiązaniem są kompletnie wyposażone i gotowe do użycia bloki biurowe, które umożliwiają elastyczny dobór funkcji i prostotę obsługi. Bloki można wyposażyć w różne typy gniazd elektrycznych i teleinformatycznych.

Bloki biurowe wyposażone są w osłonę do układania kabli zasilających urządzenia. Estetyczne rozwiązania biurowe pasują do różnych konfiguracji mebli i mogą być montowane na blacie, zapewniając wszystkim użytkownikom wygodny dostęp.

Bloki konferencyjne są idealnie dopasowane do specyficznych wymagań użytkowników sal konferencyjnych. Uczestnicy spotkań mają dostęp do gniazd zasilających i mulitimedialnych, jak również do punktów audio/video. Gniazda HD 15 i „Jack” przeznaczone są dla systemów dystrybucji dźwięku i projekcji video. Nowoczeny i ergonomiczny kształt pozwala na podłączenie urządzeń z trzech stron bloku.Kolumny i mini kolumny – wygodne rozprowadzenie instalacji z poziomu sufitu lub podłogi

Alumniniowe kolumny i mini kolumny umożliwiają rozprowadzanie instalacji z podłogi lub sufitu podwieszanego, zapewniając elastyczność aranżacji przestrzeni biurowej. Bloki kolumnowe montowane na kolumnach i mini kolumnach mogą być wyposażone we wszystkie mechanizmy osprzętu Mosaic (gniazda RJ45, gniazda zasilające i multimedialne).Listwy i kanały instalacyjne DLP – estetyczne i szybkie prowadzenie instalacji wzdłuż ścian
Kanały instalacyjne DLP firmy Legrand pozwalają na estetyczne i szybkie rozprowadzenie instalacji z możliwością zastosowania całej gamy osprzętu z grupy Mosaic.

Listwy i kanały instalacyjne DLP przeznaczone są do rozprowadzenia instalacji wzdłuż ścian. Regulowane narożniki oraz elastyczna pokrywa kanałów DLP pozwala na estetyczne wykończenie instalacji. Dostępna do różnych przekrojów kanałów przegroda separacyjna zapewnia dowolność podziału przestrzeni kanału na przedziały montażowe, a tym samym możliwość prowadzenia różnych obwodów w jednym kanale.

W ofercie znajdują się także uchwyty, które pozwalają na montaż osprzętu Mosaic, jak również Celiane, Sistena, Valena, Niloe.

Uzupełnieniem  oferty kanałów DLP wykonanych z białego PVC są kanały DLP Aluminiowe.Funkcjonalne minipuszki i przepusty biurkowe
Minipuszki POP-UP, przepusty biurkowe oraz pokrywy gniazd doskonale komponują się z każdym typem mebli. Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom, użytkownicy mają łatwy dostęp do wszystkich typów gniazd zasilających i multimedialnych, a bogaty wachlarz wykończeń produktów pozwala funkcjonalnie i estetycznie zaaranżować przestrzeń biurową.

Oferta minipuszek POP-UP to idealne rozwiązanie do prowadzania zasilania oraz multimediów do stanowiska pracy. Pięć rodzajów wykończenia: aluminium, brąz, stal nierdzewna białe lub czarne doskonale harmonizują się z wystrojem wnętrza, natomiast płaska pokrywa minipuszek dyskretnie komponuje się z meblami i podłogą w biurze. Minipuszki oferują wyjątkową funkcjonalność i elastyczność, dzięki rozmiarom od trzech do ośmiu modułów oraz możliwości wyposażenia w osprzęt Mosaic możliwe jest zrealizowanie ponad dwustu pięćdziesięciu funkcji od gniazd zasilających po gniazda HDMI.Przepusty biurkowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć w sobie prostotę wykonania oraz ergonomię. Przepusty biurkowe montuje się w oryginalnych przepustach biurkowych o średnicy od 60 do 80 mm.Solidne wykonanie pokryw gniazd pozwala na instalację ich w podłogach, panelach podłogowych oraz meblach. Cienka pokrywa o grubości zaledwie dwóch mm idealnie przylega do powierzchni, w której została zainstalowana, jednocześnie zapewniając wytrzymałość na uderzenia (IK08) oraz odporność na wilgoć (IP44). Pokrywy są przeznaczone do stosowania z osprzętem Mosaic, dzięki czemu poza standardowym gniazdem zasilającym można je wyposażyć w gniazda RCA, RTV-SAT, USB, HDMI i inne dostępne w ofercie Mosaic.
Pokrywy gniazd dostępne są w dwóch wersjach.Źródło: LEGRAND

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ŚNIEŻKA
  • KINNARPS
  • TER STEEGE
  • KARLIK
  • IKEA
  • NORTH & SOUTH HOME
  • DÖLLKEN
  • GARDINIA
  • PROFIM
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt