stronywnetrza.urzadzamy.pl

Włączniki z hartowanego szkła. Designerski osprzęt Livolo

Fot.: JMC ADRIAWIK

Włączniki marki Livolo Electric w postaci paneli z krystalicznego szkła hartowanego to elegancki i nowoczesny osprzęt elektroinstalacyjny. Są one dostępne w kolorze czarnym, białym i złotym.

Nieprzewodzący prądu srebrny pierścień ozdobny
W celu dodatkowego zaakcentowania wysokiego poziomu i doskonałej jakości włączników Livolo, wyposażono je w srebrny pierścień, który nie przewodzi prądu. Dodatek dekoracyjny wyraźnie akcentuje obecność włączników w pomieszczeniu. Pierścienie, pomimo że wyglądają na wykonane z chromu, to nie przewodzą prądu, co pozwala na spełnianie kryteriów jakości bezpieczeństwa CE.

Budowa modułowa osprzętu elektroinstalacyjnego
Budowa modułowa, zaprojektowana w systemie Livolo Euro Socket gwarantuje dowolność w czasie konfiguracji urządzeń. W jednej obudowie można umieścić włączniki oświetlenia, gniazda prądowe, telefoniczne, TV/SAT, audio, VGA, a dzięki szerokiemu wyborowi ramek oraz mechanizmów w niezwykle elegancki sposób wyeksponować je na ścianach.

Bardzo cienki szklany panel zewnętrzny
Niezwykle cienki szklany panel ma grubość jedynie 4 mm. Jest one wypolerowany z zachowaniem najwyższej precyzji. Delikatnie fazowanie krawędzi przypomina kryształy. Zachowanie minimalistycznego a jednocześnie efektownego wzornictwa pozwoliło na uzyskanie niepowtarzalnego stylu i elegancji.

Metalowa wkładka montażowa
Wszystkie wkłady elektroniczne lub mechaniczne są najpierw montowane w stalowej ramce Hassis, która odpowiada również za wzmocnienie całej konstrukcji. Jest ona mocowana bezpośrednio do puszki, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. W ten sposób moduły lub zespoły modułów nie są tak łatwe do wyrwania z miejsca osadzenia.

Sterowanie za pomocą pilota
Osprzęt elektroinstalacyjny sterowany pilotem zapewnia wygodę i zadziwia znajomych. Serie osprzętu Livolo Full Moon, Touch Switch oraz Euro Socket mają możliwość sterowania specjalnym pilotem Livolo. Funkcja ta sprawia, że sterować oświetleniem można bez wstawania z kapy.

Źródło: JMC ADRIAWIK

powiązane produkty
Sześciokrotny czarny panel szklany 70222-62 LIVOLO
Sześciokrotny czarny panel szklany 70222-62 LIVOLO

Sześciokrotny panel szklany LIVOLO wykonany z czarnego szkła krystalicznego. Włącznik charakteryzuje się nowoczesnym i bardzo modnym wzornictwem. Dzięki temu pasujące do wnętrz urządzonych w nowoczesnym i ekskluzywnym stylu. Front został wykonany z hartowanego szkła kryształowego, dlatego jest bardzo łatwy do ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • CERAMIKA NOWA GALA
  • DORMAX DESIGN
  • EPSON
  • ELECTROLUX
  • ARCUS
  • MEBLE MATKOWSKI
  • VDS
  • BEKO
  • OPTIMAL
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt