stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wielofunkcyjne odkurzacze z filtrem wodnym. Dlaczego warto?

tagi: odkurzacze
zoom Wielofunkcyjne odkurzacze z filtrem wodnym. Dlaczego warto?
Fot.: Zelmer

Wielofunkcyjne odkurzacze Aquawelt Plus marki Zelmer to odkurzacze z funkcją prania, które są wyposażone w filtr wodny lub worek na kurz. Nowoczesne odkurzacze pozwolą wyprać dywan albo tapicerkę. Podczas odkurzania można nim zebrać też rozlane płyny. Świetnie sprawdzą się w domu i w garażu.

Można powiedzieć, że odkurzacze Aquawelt Plus pracują za czterech. To prawdziwi specjaliści od mokrej, ale i suchej roboty:

Pranie dywanów i tapicerek – pranie można wykonywać za pomocą dużej lub małej ssawki. Większą upierzemy dywany, a mniejszą tapicerkę mebli lub punktowe, nieduże zabrudzenia w mieszkaniu lub samochodzie.

Odkurzanie z filtrem wodnym – umożliwia odkurzanie bezworkowe do specjalnego pojemnika z wodą. Tam zanieczyszczenia są zatrzymywane przez cząsteczki wody. Odkurzacz z filtrem wodnym doskonale sprawdza się w mieszkaniach ze zwierzętami.

Zbieranie płynów i mycie płytek podłogowych – specjalna ssawka umożliwia usuwanie zabrudzeń z płytek podłogowych, a także zbieranie rozlanych płynów.

Odkurzanie z wymiennym workiem – możliwość tradycyjnego sprzątania z workiem wymiennym, który po zapełnieniu należy wymienić na nowy.


Funkcję prania w odkurzaczach docenimy dzięki możliwości użycia detergentu. Pranie dywanów i tapicerki jest wygodne i czyste. Zabrudzenia są szybko rozpuszczane i trafiają do pojemnika.

Źródło: ZELMER

powiązane produkty
Wodny odkurzacz piorący Aquawelt 919.0 ST ZELMER
Wodny odkurzacz piorący Aquawelt 919.0 ST ZELMER

Wodny odkurzacz piorący Aquawelt 919.0 ST marki Zelmer to prawdziwie multifunkcjonalny odkurzacz, który umożliwia odkurzanie do worka Safbag, specjalnego pojemnika z wodą. Odkurzaczem można zbierać rozlane płyny i prać dywany lub tapicerkę. Za jakość wydmuchiwanego powietrza odpowiada podwójny system filtracji, ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ANDREWEX
  • GROHE
  • KESSEL
  • ŚNIEŻKA
  • Centrum MEGA MEBLE
  • DPS
  • MINERVA
  • DRYMAR
  • STUDIO STO PROCENT