stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wielkanocne wypieki ze sprzętem AGD marki BEKO

zoom Wielkanocne wypieki ze sprzętem AGD marki BEKO
Fot.: BEKO

BEKO rozumie jak ważne jest pielęgnowanie tradycji rodzinnych. Święta wielkanocne są idealną okazją do tego, aby cała rodzina mogła zebrać się przy ogromnym stole i skosztować potraw i wypieków. Sprzęt AGD marki BEKO ułatwia przygotowania do Wielkanocy tak, aby użytkownicy mieli jak najwięcej czasu dla swoich bliskich.

Dla wielu Wielkanoc oznacza pyszne, soczyste mięsa i słodkie wypieki. Piekarniki BEKO są wyposażone w wiele praktycznych funkcji, które ułatwią przygotowania w te wyjątkowe dni.

Flagowy model, OIM 25901 X, posiada pełnokolorowy ekran LCD, który posiada własną książkę kucharską i umożliwia korzystanie z własnych przepisów kulinarnych! Dzięki temu, przygotowywanie potraw staje się jeszcze łatwiejsze. A czas spędzony w kuchni umilą zdjęcia najbliższych, które można wgrać za pomocą wtyczki USB i wyświetlać na ekranie piekarnika.

Bardzo praktyczna okazuje się funkcja umożliwiająca pieczenie wspomagane parą. Dzięki temu potrawy zachowują odpowiedni poziom wilgotności. Taki rodzaj pieczenia jest szczególnie przydatny w przyrządzaniu potraw typu wypieki, mięso i ryby. W ciastach i chlebach pozwala uzyskać chrupiącą skórkę, a mięsu zachować soczystość.

Po przygotowaniu posiłku niewiele osób lubi sprzątać. BEKO zadbało o to, aby czyszczenie piekarników było szybkie i higieniczne. Ich wnętrze wykonane jest z jednolitej bryły, bez nieszczelnych punktów, w których mógłby zbierać się brud i tłuszcz. Umycie piekarnika jest teraz o wiele szybsze i prostsze – można to zrobić wręcz jednym ruchem!

Kolejnymi niezbędnymi sprzętami domowego użytku w wielkanocnym gotowaniu są płyty indukcyjne. Wybrane modele płyt marki BEKO są zaopatrzone w nowoczesną technologię Touch Slider. Oznacza ona sensorowe sterowanie temperaturą gotowania za pomocą dotyku, niczym w telefonach i padach.

Warto wspomnieć, że płyty indukcyjne są rozwiązaniem bardzo bezpiecznym dla domowników i dzieci. Jedynym miejscem, które się nagrzewa jest powierzchnia płyty, na której stoi garnek. Sprawia to, że sama powierzchnia płyty jest chłodna. Dzięki temu, ciekawskie rączki dzieci będą bezpieczne - bez ryzyka poparzeń.

Po skończonym wielkanocnym posiłku przyda się wielka lodówka do przechowania wszystkich ugotowanych potraw. Z pomocą przyjdą czterodrzwiowe lodówki BEKO SideBySide. Ich gabaryty spełnią wymagania nawet największej rodziny!

Lodówki wyposażone są w system Active Dual Cooling, czyli dwa niezależne parowniki i wentylatory, aby żywność była przechowywana w jak najlepszych warunkach. Co to oznacza? Nigdy więcej szronu, ani mieszania się zapachów. Dodatkowo więcej wilgoci, szybkie chłodzenie i błyskawiczne zamrażanie.

Oprócz tego lodówki mają wbudowane Active Fresh Blue Light – światło o lekko niebieskim zabarwieniu. Gwarantuje ono ciągłość procesu fotosyntezy. Dzięki temu, wczesnowiosenne nowalijki dłużej zachowają świeżość i zwiększą swoje walory odżywcze.

Źródło: BEKO

powiązane produkty
Lodówka czterodrzwiowa inox SBS 4 DOORS GNE 134631 X BEKO
Lodówka czterodrzwiowa inox SBS 4 DOORS GNE 134631 X BEKO

Lodówka czterodrzwiowa inox SBS 4 DOORS GNE 134631 X BEKO. Lodówka wolno stojąca pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni kuchni. Komora Multi Zone to 77 l dodatkowej objętości netto, którą można wykorzystać jako zamrażalnik lub chłodziarkę. Zakres temperatur od –24 do ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • DURABLE
  • KUCHINOX
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • BALTIC WOOD
  • ELKAMINO DOM
  • EXTRA-ZONE
  • KINNARPS
  • APM MORKOM
  • NORTH & SOUTH HOME