stronywnetrza.urzadzamy.pl

Warsztaty czyszczenia tkanin Magic Home z Małgorzatą Rozenek

zoom Warsztaty czyszczenia tkanin Magic Home z Magłorzatą Rozenek
Fot.: Fargotex Group

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadziła warsztaty czyszczenia tkanin Magic Home w nowo otwartym salonie Agata na Targówku.

Pokaz czyszczenia tkanin Magic Home odbył się 19 listopada w sobotę podczas otwarcia nowego salonu Agata w Warszawie. Małgorzata Rozenek-Majdan, ambasadorka kolekcji, prezentowała pierwszym klientom sklepu właściwości tkanin łatwo czyszczących w specjalnej strefie Fargotex Group. Osoby zainteresowane kupnem sofy, fotela lub narożnika miały szansę przetestować materiały, które pozwalają przez wiele lat zachować świeżość mebli tapicerowanych. Podczas warsztatów została pokazana cała paleta tkanin i ekoskór z innowacyjną technologią ułatwiającą usunięcie zabrudzeń. W trakcie spotkania był też czas na rozmowy indywidualne z ambasadorką Magic Home, autografy i wspólne zdjęcia.

 

Linia Magic Home to rozbudowana kolekcja tkanin łatwo czyszczących, które pozwalają przez wiele lat cieszyć się nienagannym wyglądem mebli wypoczynkowych. Materiały już na etapie produkcji pokrywane są specjalną powłoką ochronną, umożliwiającą pozbycie się większości zabrudzeń z sofy czy foteli jedynie przy użyciu wody i ręcznika papierowego. Plamy z wina, herbaty, sosów a nawet długopisu można skutecznie usunąć bez użycia silnych środków chemicznych. Wiele z tych tkanin jest także odpornych na wsiąkanie płynów. Jednocześnie są przyjemne w dotyku i bardzo wytrzymałe. Każdego roku Fargotex wprowadza do oferty nową kolekcję tej linii, co powoduje, że osoby kupujące meble tapicerowane, mogą wybierać z coraz szerszej palety barw, faktur i wzorów.

 

Źródło: Fargotex Group

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • RIHO
  • NATURANO
  • MARDOM
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • SANITEC KOŁO
  • BESCO
  • LIGHTONLINE
  • SCHINDLER
  • BAUFORMAT