stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wanna z hydromasażem Villeroy & Boch. Zmysłowe Walentynki

zoom Wanna z hydromasażem Villeroy & Boch. Zmysłowe Walentynki
Fot.: VILLEROY & BOCH

Czy możliwa jest zmysłowa przyjemność Walentynek przez cały rok? Wanna z hydromasażem od Villeroy & Boch sprawi, że będziemy mogli codziennie rozpieszczać swoje zmysły. Święto zakochanych to tylko pretekst do tego, jak powinien wyglądać każdy dzień. Warto podarować upominek swojemu ciału: odpocząć, zrelaksować się i odprężyć w swoim osobistym spa!

Jest zimowy, mroźny dzień, a Ty jesteś zanurzona się w gorącej wodzie. Ponad relaksującymi bąbelkami wznosisz walentynkowy toast musującym trunkiem. Chwile błogiego odprężenia dopełnia masaż. Nawet jeśli brakuje Ci masażysty… do świata przyjemności i harmonii pomoże dotrzeć JetPak™ II – system z technologią opatentowaną przez Villeroy & Boch. Gwarantuje on wiele sensualnych doznań dzięki różnym rodzajom masażu: rozluźniającego mięśnie barków, niwelującego napięcie karku, pulsacyjnego i rotacyjnego wzdłuż całego kręgosłupa lub wybranych jego odcinków. On będzie czekał każdego dnia – z pewnością Cię nie zawiedzie. Wszystko to dzięki 16 modelom łatwo wymiennych paneli z różnymi rodzajami dysz.

Czy ktoś może mu sprostać?
Kolekcje Premium i Comfort marki Villeroy & Boch to również wiele modeli wanien o różnych wymiarach i kształtach. Wszystkie są bardzo wygodne i sprawią, że zmysłowa przyjemność nie skończy się 14 lutego.

Źródło: VILLEROY & BOCH

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • CHAPEL PARKET POLSKA
  • KERMI
  • WAKO-FORSTER
  • ŚNIEŻKA
  • RECTICEL KOMFORT SNU
  • SAMSUNG ELECTRONICS
  • VILLA GLASS STUDIO
  • SIA HOME FASHION
  • MAJA