stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wanna Solid Surface Bi-Color w środku biała, na zewnątrz – jaka chcesz

zoom Wanna Solid Surface Bi-Color w środku biała, na zewnątrz – jaka chcesz
Fot.: RIHO

Wanny wolno stojące Solid Surface firmy RIHO dostępne są również w wersji lakierowanej z zewnątrz, w wykończeniu matowym lub z połyskiem.

Solid Surface to wanny typu standalone (wolno stojące), oznacza to, że do ich montażu nie są potrzebne nóżki, stelaż czy zabudowa. Wykonane są w postaci homogenicznej, pozbawionej jakichkolwiek spoin i łączeń bryły. Wszystkie wanny Solid Surface cechuje minimalistyczny design, jednak różnią się kształtami i wymiarami. Wanna Barcelona (170 x 70 cm) jest owalna z łagodnym spadkiem ściany pod plecy, co wpływa na wysoki komfort użytkowania. Została ona doceniona przez jury konkursu Dobry Design 2013 i nagrodzona tym zaszczytnym tytułem. Bilbao (150 x 75 lub 170 x 80 cm) ma także owalny kształt, ale jest szersza i bardziej pękata z zewnątrz. Natomiast wannę Zaragozę (170 x 80 cm) można nazwać prostokątną z designerską fantazją, a kształt asymetrycznej i przestronnej Granady (190 x 90 cm) przypomina muszlę.

Wanny Solid Surface RIHO produkowane są z materiału przygotowanego według autorskiej receptury firmy. Należy on do grupy materiałów, znanych na rynku pod wspólną nazwą solid surface. Jest on bardzo przyjemny i ciepły w dotyku, a jego ultramatowe wykończenie gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne. Na specjalne zamówienie i za dodatkową opłatą, wybrana wanna solid surface może być polakierowana z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL. Czarna Bilbao, liliowa Barcelona, purpurowa Zaragoza lub złota Granada z pewnością będą ozdobą i dumą salonu łazienkowego.

Istotną praktyczną zaletą solid surface jest możliwość usuwania zarysowań za pomocą polerowania. Materiał ten jest jednolity w swoim przekroju, nie jest porowaty i nie ma spoin, co ułatwia utrzymanie wanny w czystości i ogranicza rozmnażanie się bakterii. System przelewowy został ukryty w jednej z dłuższych ścian, a zdradza go jedynie wąski podłużny otwór.

Wanny Solid Surface są dostępne jedynie w wybranych salonach łazienkowych. Więcej informacji pod numerem 42 250 62 58.

Źródło: RIHO

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • UNIMEBEL
  • HOUSE & MORE
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • CONSTRUCTOR
  • DEFRA
  • WHAMAKU.PL
  • PROFIM
  • SHARP
  • STEGU