stronywnetrza.urzadzamy.pl

Urządzamy dom i mieszkanie 2013/2014 – aranżacja wnętrz z nowym katalogiem!

zoom Logo Urządzamy dom i mieszkanie

Aranżacja wnętrz z Urządzamy dom i mieszkanie jest łatwa i przyjemna! Katalog pozwala stworzyć nowoczesne wnętrza bez wychodzenia z domu! Urządzanie mieszkania czy domu ułatwi przegląd produktów z aktualnej oferty rynkowej!

zoom Okładka Urządzamy dom i mieszkanie

Od 22 sierpnia na rynku jest już dostępne najnowsze wydanie Urządzamy dom i mieszkanie 2013/2014. Jest to bogato ilustrowana publikacja, prezentująca aktualną ofertę firm
z branży wnętrzarskiej i wykończeniowej. Opracowano ją dla osób ceniących niebanalne pomysły na urządzanie mieszkania czy domu.

Prezentowane w roczniku aranżacje wnętrz oraz szeroki przegląd produktów ułatwia stworzenie indywidualnego stylu oraz nowoczesnego wnętrza, zarówno na małej, jak i dużej powierzchni. Oprócz rzetelnego opisu zawiera informację o producencie i cenie. Katalog krok po kroku prowadzi czytelnika przez urządzanie mieszkania czy domu. Prezentuje pokoje, jadalnie, łazienki, kuchnie, a także tarasy i ogrody. Dzięki niemu można poznać sekrety planowania małych mieszkań, wygodnej kuchni czy salonu w plenerze, dowiedzieć się, jak barwnie rozświetlić nowoczesne wnętrze, przekonać się, że dobór farby jest równie ważny w kreowaniu stylu pomieszczenia co wyposażenie, czy poznać elektroniczne gadżety uprzyjemniające prysznic.

Każde wydanie Urządzamy dom i mieszkanie to nowa porcja wiedzy, oryginalnych pomysłów
i cennych inspiracji, które sprawią, że aranżacja wnętrz stanie się przyjemnością. Zainteresuje wszystkich, którzy poszukują przewodnika po najbardziej pożądanych trendach sezonu, a także nurtach światowej klasyki i dostępnych na rynku rozwiązaniach, czujących potrzebę urządzania mieszkania w niebanalnym stylu, chcących tworzyć nowoczesne wnętrza, wyposażone stylowo
i wygodnie.

Obejrzyj wersję demo katalogu Urządzamy dom i mieszkanie

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO