stronywnetrza.urzadzamy.pl

Tradycyjne klamki, kołatki, uchwyty i zamki. Włoskie rękodzieło artystyczne

zoom Tradycyjne klamki, kołatki, uchwyty i zamki. Włoskie rękodzieło artystyczne
Fot.: LAMAFER

Znana i ceniona z rękodzieła artystycznego włoska marka Il Forgiato to wyjątkowe i niepowtarzalne produkty. Klamki do drzwi i okien, kołatki i uchwyty, zawiasy drzwiowe, zamki i inne akcesoria są wykonywane ręcznie, zgodnie z tradycyjną obróbką metali.

Wszystkie produkty, które są wytwarzane pod włoską marką Il Forgiato cechuje doskonała jakość, a przede wszystkim dokładność oraz estetyka. Swoje niepowtarzalne piękno zawdzięczają bardzo starym metodom i formom pracy, ręcznie kutego żelaza w kuźni. Żelazo to jest postarzane w sposób naturalny, co powoduje, że ręcznie wykonane wyroby, mają niepowtarzalny wygląd i charakter tak bliski antycznemu oryginałowi. Specjalnie dla architektów są realizowane projekty indywidualne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu technicznym, na podstawie rysunku, szkicu czy próbek można odtworzyć lub dopasować odpowiedni produkt.

Klamki starej daty …jak nowe… wzbogacą i nadadzą niepowtarzalny wygląd każdej aranżacji wnętrza.

Il Forgiato „Per rivivere i sapori della tradizione”

Źródło: Lamafer

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • FRANKE WATER SYSTEMS
  • GLASIMO
  • ELEKTRA
  • DUNIN
  • VOSSEN
  • KUCHINOX
  • BLOMUS POLSKA
  • PIEDRA LAND
  • DÖLLKEN