stronywnetrza.urzadzamy.pl

Tradycyjne drzwi do eleganckich aranżacji wnętrz

zoom Tradycyjne drzwi do eleganckich aranżacji wnętrz
Fot.: POL-SKONE

Nowe drzwi wewnętrzne CREO marki POL-SKONE łączą w sobie tradycję, nowoczesną formę i wysoką jakość wykonania. W eleganckich aranżacjach wnętrz bardzo dobrze sprawdzi się ich geometryczna estetyka, która dodała nowym drzwiom zdecydowanego charakteru.

Kolekcja wewnętrznych drzwi przylgowych CREO firmy POL-SKONE charakteryzuje się modnym minimalizmem, który sprawdzi się nie tylko w klasycznym wnętrzu. Doskonale uzupełni nowoczesny wystrój mieszkania, w którym dominują proste i łagodne linie. Wysoka jakość drzwi firmy POL-SKONE gwarantuje wiele lat użytkowania, a szeroka gama kolorystyczna kolekcji umożliwia dopasowanie stolarki drzwiowej do każdej stylistyki.

Drzwi kreują przestrzeń
Kolekcję CREO wyróżnia czystość formy, którą uzupełniono subtelnymi tłoczeniami. Proste wzornictwo drzwi stanie się idealnym uzupełnieniem eleganckiej aranżacji modnego wnętrza. W kolekcji CREO przygotowano aż 14 modeli, z czego można wyróżnić 3 linie stylistyczne: pierwsza z dużymi tłoczeniami, które zawsze mają formę prostokąta lub kwadratu, występująca w aż 6 wariantach ze szkleniem; druga linia charakteryzuje się regularnym rozłożeniem 4 prostokątnych paneli wypełnionych płytą lub szkleniem; natomiast ostatnia linia najwierniej nawiązuje do klasycznych wzorów, gdzie dominują duże szklenia lub tłoczenie, w niej znajdziemy 3 wzory. Wybierać możemy spośród 14 kolorów w 2 rodzajach wykończeń powierzchni: LAMISTONE oraz SILKSTONE. Powierzchnia SILKSTONE ma niepowtarzalny efekt struktury prawdziwego drewna, oferowana jest w 10 odcieniach: dąb polski, orzech brazylijski, dąb syberyjski, klon Royal, kasztan Royal, antracyt Royal, jesion Royal, merbau Royal, jesion polski, nugat Royal. Kolekcja drzwi CREO występuje także w czterech wariantach kolorów z palety LAMISTONE, która została pokryta powłoką zabezpieczającą przez wytarciem i działaniem środków chemicznych. Dlatego idealnie nadaje się do pomieszczeń, w których drzwi są intensywnie użytkowane.

Wnętrze z charakterem
Zabawa kolorami, wzorami oraz fakturami w pomieszczeniu nadaje mu niepowtarzalnego charakteru, który precyzyjnie określa, kto w nim mieszka. Warto przywiązywać uwagę do wszystkich szczegółów wykończenia, ponieważ właśnie w nich tkwi sedno urządzania wnętrz. Kreacja zaczyna się od pomysłu, a ważną decyzją przy realizowaniu aranżacji w zaplanowanym stylu jest wybór wewnętrznej stolarki drzwiowej, która wpisze się na stałe w charakter wnętrza. Drzwi wewnętrzne z kolekcji CREO model 01 w kolorze merbau lub nugat są doskonałym uzupełnieniem minimalistycznego salonu z nowoczesnym pazurem. Kremowy kolor ścian, mocne oświetlenie oraz białe dodatki, wraz z kontrastującymi kolorystycznie drzwiami w ciepłym odcieniu brązu, tworzą wyrazisty, modny „look”. Drzwi same w sobie stały się ozdobą takiej aranżacji wnętrza, współgrając z podłogą w podobnym odcieniu. Pomieszczenie tworzy spójną całość, a przestrzeń jest jednocześnie nowoczesna i przytulna.

Źródło: POL-SKONE

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ZEHNDER
  • WOBELINE
  • ZAKO
  • MDD
  • COMITOR
  • HÄFELE
  • PEKA
  • BERKER BY HAGER
  • SELLA