stronywnetrza.urzadzamy.pl

TitanCeram i jego wyjątkowe formy – umywalki Villeroy & Boch w nowoczesnej łazience

zoom TitanCeram i jego wyjątkowe formy – umywalki Villeroy & Boch w nowoczesnej łazience

Jak ceramikę łazienkową zamienić w formę lekką jak piórko i trwałą jak tytan? Jak stworzyć kształty, które przypominają brylantowy szlif lub otulone są trwałym kolorem? Villeroy & Boch umywalkom nadaje wyjątkową postać. Finezyjne linie, precyzyjne kąty i cienkie ściany – wszystko to jest możliwe dzięki materiałowi TitanCeram.

Artis – doskonałe kształty ceramiki łazienkowej

Z jednej strony delikatne i lekkie, z drugiej – wytrzymałe, trwałe i odporne. Za to kunsztowne połączenie odpowiada materiał, z którego została zaprojektowana kolekcja umywalek Artis od Villeroy & Boch. TitanCeram – bo o nim mowa – to kompilacja specjalnie dobranych naturalnych surowców, takich jak skaleń, kwarc, glina i dwutlenek tytanu. Umywalki dostępne są w czterech geometrycznych kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym oraz kwadratowym. A każda z nich wygląda harmonijnie i lekko. Ale to nie wszystko – TitanCeram pozwala nie tylko na tworzenie wyjątkowych form, lecz także trwałych kolorów. Kolekcję Artis (oprócz wersji białej) można zamówić w 15 odcieniach: od modnych pasteli (różu i błękitu) przez odcienie żółci i zieleni aż po stonowane szarości i elegancką czerń.

 

Octagon – arcydzieło precyzji

We współpracy z niemieckim designerem Kaiem Steffanem marka nadała brylantowy szlif ceramice łazienkowej. Wnętrze umywalki Octagon to ośmiokąt wpisany w koło. To prawdziwe arcydzieło sztuki rzemieślniczej powstało z innowacyjnego materiału TitanCeram. Dzięki niemu możliwe było osiągnięcie tak precyzyjnego, fazowanego wnętrza. Umywalka umieszczona jest na postumencie, który może być pokryty naturalną lub ekologiczną skórą czy fornirem – drewnianym lub kamiennym.

 

Źródło: Villeroy & Boch

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • KROSNO
  • DRYMAR
  • MARDOM
  • EXCLUSIVE LIGHTS
  • UNICELL
  • VENTS GROUP
  • PEPITKA
  • LAMAFER
  • SCHNEIDER ELECTRIC