stronywnetrza.urzadzamy.pl

Szklane ściany i drzwi dźwiękoszczelne. Ciche i jasne aranżacje biur

zoom Szklane ściany i drzwi dźwiękoszczelne. Ciche i jasne aranżacje biur
Fot.: GLASSOLUTIONS Polska

Aranżacje wnętrz biur, gdzie cisza jest istotnym parametrem trzeba wyposażyć w ścianki i drzwi dźwiękoszczelne. Drzwi i szklane ściany nie zawsze spełniają ten warunek ale wpuszczają do wnętrza dużo światła i sprawiają wrażenie przestronnych.

System Clip-In firmy GLASSOLUTIONS Polska jest chętnie stosowany w aranżacjach biur, w których istotne jest zbalansowanie zalet pracy w ciszy i jasnych, otwartych przestrzeni. Dźwiękoszczelne szklane drzwi i ściany działowe gwarantują ciszę, a przy tym nie zabierają cennego naturalnego oświetlenia.

Nie przegap:
Przejrzyj inne inspirujące aranżacje wnętrz biurowych >>>
Wybierz produkty przydatne do aranżacji biur >>>

Jest to bezprofilowy system dźwiękoszczelnych ścianek i drzwi całoszklanych. Szyby w systemie Clip-In chronią przed hałasem do poziomu aż 47 dB. Całość jest łatwa w instalacji i nadaje się do wielokrotnego montażu. Dodatkową zaletą systemu Clip-In jest wysokie bezpieczeństwo – szyby są laminowane folią PVB. Dzięki walorom estetycznym i możliwościom designerskim, to rozwiązanie idealnie sprawdza się jako szklane ściany i drzwi dźwiękoszczelne w biurach, salach konferencyjnych czy studiach nagrań. Istotnym atutem systemu jest również kompleksowość – umożliwia on łączenie paneli również pod kątem 90 stopni i montaż drzwi

System CLIP-IN firmy GLASSOLUTIONS Polska został zakwalifikowany do ścisłego finału konkursu Dobry Wzór 2013.

Źródło: GLASSOLUTIONS Polska

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO