stronywnetrza.urzadzamy.pl

Szklane kabiny prysznicowe Askopol. Prostota i elegancja

Fot.: ASKOPOL

Najnowsze kabiny prysznicowe firmy Askopol zostały opracowane, aby spełnić oczekiwania klientów o najwyższych wymaganiach. Dobrano do nich wysokiej jakości okucia i zawiasy. Umożliwiło to zagwarantowanie wysokiego komfortu użytkowania kabiny przez cały okres jej funkcjonowania.

Szklane kabiny prysznicowe Askopol wyposażono w zawiasy z funkcją „lift up”, która pozwala na lepsze uszczelnienie kabiny. Jej działanie polega na uniesieniu drzwi podczas ich otwierania (dolna krawędź drzwi nie ociera o posadzkę) i opuszczeniu skrzydła drzwiowego w trakcie zamykania. Drzwi wtedy są lepiej uszczelnione przy ich dolnej krawędzi, co zapobiega wyciekaniu wody na zewnątrz kabiny. Konstrukcja listew przyściennych umożliwia bardzo łatwy montaż i zapewnia wysoką estetykę wnętrza kabiny. Są one tak zaprojektowane, że po zainstalowaniu kabiny nie widać żadnych otworów montażowych i śrub.

Kabiny prysznicowe firmy Askopol z dopiskiem PLUS są wyposażone w nanopowłokę ASKOCLEAN – jest to powłoka angielskiej firmy RITEC znana jako ClearShield. Powłoka chroni powierzchnię szkła przed tworzeniem się trwałych osadów. Krople wody spływają po niej szybciej, natomiast mniejsze drobinki wody, które utrzymały się na powierzchni kabiny, pozostawiają po sobie jedynie niewielki osad, który nie wiąże się chemiczne z powierzchnią szkła. Powstałe w ten sposób osady łatwo jest usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki. Trwałość powłoki ASKOCLEAN zależy od twardości wody i sposobu jej czyszczenia i konserwacji. Średnio wynosi ona do około 5 lat. Regularnie stosując specjalne środki przeznaczone do takiej powłoki, okres ten można znacznie wydłużyć.

Źródło: ASKOPOL

jest to powłoka angielskiej firmy RITEC znana jako ClearShield

powiązane produkty
Szklana kabina prysznicowa SAREMA ASKOPOL
Szklana kabina prysznicowa SAREMA ASKOPOL

Szklana kabina prysznicowa SAREMA to prostokątna kabina bezramowa. Kabina prysznicowa ma pojedyncze drzwi szklane uchylne na zawiasie rurowym z funkcją „lift up” – drzwi unoszą się podczas otwierania, opadają przy zamykaniu, co zapewnia lepsze uszczelnienie kabiny. Kabinę można montować zarówno ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • DURABLE
  • KUCHINOX
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • BALTIC WOOD
  • ELKAMINO DOM
  • EXTRA-ZONE
  • KINNARPS
  • APM MORKOM
  • NORTH & SOUTH HOME