stronywnetrza.urzadzamy.pl

Szklane fronty żaluzjowe – szafki kuchenne wiszące CLIMBER

zoom Szklane fronty żaluzjowe – szafki kuchenne wiszące CLIMBER
Fot.: PEKA

Górne szafki kuchenne wiszące CLIMBER od firmy PEKA sprawdzą się w zabudowie kuchni i nie tylko. Szklane fronty żaluzjowe podnoszą się do góry po lekkim naciśnięciu przycisku pod szafką.

Front jest zbudowany ze szklanych paneli, które w czasie otwierania i zamykania szafki kuchennej, zachowują się jak listwy żaluzji. Unosząc się do góry, układają się jeden pod drugim, tworząc ciekawie wyglądający panel żaluzjowy. Natomiast opadając ustawiają się w zamknięty front.

Firma PEKA oferuje bardzo efektowną kompletną, wiszącą szafkę kuchenną, wyposażoną w unoszony szklany front żaluzjowy. Szafka wyróżnia się migoczącym szkłem i niesamowitym ruchem podczas jej zamykania i otwierania.

Dzięki połączeniu najwyższej technologii i wysokiej jakości materiałów umożliwiło stworzenie ciekawej wizualnie szafki. System otwierania frontów wydaje się skomplikowany, ale w rzeczywistości jest bardzo prosty w montażu. Fabrycznie szafka jest wyposażana w system elektryczny, a na miejscu dokręca się panele i wstawia szklane półki. Oryginalny design pozwala na zastosowanie systemu w aranżacjach kuchni, łazienek i innych pomieszczeń.

Korpusy szafek zostały wykonane z płyty w kolorze białym, szklane fronty żaluzjowe dostępne są w kolorach: biały, magnolia, czarny, satyna.
Wymiary:
• szerokość: 600 i 900 mm
• wysokość mechanizmu: 780 mm
• głębokość szafki: 375 mmŹródło: PEKA

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • Grupa Armatura
  • ALPLAST
  • CDA
  • ZEHNDER
  • HÄFELE
  • UNIMEBEL
  • IDEAL STANDARD
  • ENTELO
  • PORRO