stronywnetrza.urzadzamy.pl

Szarość w nowoczesnym wnętrzu. Loftowy showroom Pracowni AGD w Gdyni

zoom Szarość w nowoczesnym wnętrzu. Loftowy showroom Pracowni AGD w Gdyni
Fot.: PRACOWNIA AGD

O szarym kolorze jest od dawna głośno. Nie zapowiada się, by miało ucichnąć. Szarość często idzie w parze z industrialnymi, loftowymi aranżacjami nowoczesnych wnętrz. Takie połączenie w pierwszym odruchu można skojarzyć z chłodem. Zupełnie niesłusznie. Odpowiednie wyposażenie takiego wnętrza i uzupełnienie detalami pozwoli uzyskać efekt przytulności i ciepła.

Wszystkie salony Pracowni AGD urządzone są w taki sposób, by nie tylko eksponować sprzęt AGD, ale także inspirować. Nowootwarty showroom w Gdyni zajmuje pokaźną loftową przestrzeń, a jednocześnie panuje w nim przyjazna, domowa atmosfera. Ponad 150 różnorodnych urządzeń AGD zostało wkomponowanych w otoczenie oparte na szarościach.

Pracownia AGD w swoim trójmiejskim salonie pokazuje różnorakie aranżacyjne wariacje, tak by klient mógł nie tylko dobrać idealne dla siebie urządzenia AGD, ale także zobaczyć, jak komponują się ze sobą wzajemnie, z różnymi teksturami podłóg i ścian oraz z meblami.

Moc inspiracji nawiązujących do aktualnych trendów i wybiegających w przyszłość. Obok ekskluzywnych kuchni wolnostojących, szerokiej gamy okapów, lodówek, piekarników, płyt kuchennych, zlewozmywaków i baterii, można znaleźć tam smaczki aranżacyjne proszące się o zapożyczenie do własnego wnętrza: blaty z surowych desek, szare, przyjemne wykładziny imitujące beton czy trójwymiarowe tapety. Elementy te udowadniają, że szarość prezentuje się równie pięknie z klasyczną bielą czy czernią, ale także z żywymi kolorami. Można przekonać się na własne oczy, że beton wcale nie gryzie się z drewnem o obnażonych słojach oraz że z tym samym drewnem świetnie zgrywa się najnowocześniejszy sprzęt RTV i audio.

Wprawne oko szybko przekona się, że salon Pracowni AGD w Gdyni to nie tylko miejsce, gdzie można uzyskać poradę na temat doboru optymalnego sprzętu AGD i kupić takowy. Bo jest to także miejsce, w którym design spotyka się z technologią, gdzie zgrywają się barwy i łączą tekstury.

Źródło: Pracownia AGD

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • FRANKE WATER SYSTEMS
  • GLASIMO
  • ELEKTRA
  • DUNIN
  • VOSSEN
  • KUCHINOX
  • BLOMUS POLSKA
  • PIEDRA LAND
  • DÖLLKEN