stronywnetrza.urzadzamy.pl

Szafka Porro – zapowiedź nowości na targi Mediolan 2013

zoom Szafka Porro – zapowiedź nowości na targi Mediolan 2013

Na targach Salone del Mobile 201 w Mediolanie Porro pokaże swoje nowości. Jako przykład nowoczesności i wizjonerstwa wystąpi ażurowa szafka Mikado.

Marka Porro powraca do tradycyjnych form i dawnych technik rzemieślniczych. Klasyczne kształty i materiały są unowocześniane i przetwarzane pod kierunkiem dyrektora artystycznego marki Piero Lissoniego.

Podczas najbliższych targów Salone del Mobile 201 w Mediolanie, duchy przeszłości i nawiązania do natury połączą się w koncepcję domu, która zaprezentowana zostanie na stanowisku marki. Jej autorem jest Piero Lissoni.

Jego projekt „Otwarta Willa” charakteryzuje niezwykła dbałość o szczegóły oraz równowaga kolorów i form. W domu tym znajdują się dwie sypialnie, gabinet i salon. Jako centralny punkt całości wybrano dużą garderobę. Wszystko, urządzone w najdrobniejszych szczegółach, zdradza nowatorskie holistyczne podejście do aranżacji wnętrza. Podnosi to rangę pomieszczeń służących do dbania o siebie jak np. specjalnego pokoju przeznaczonego na garderobę, który warto połączyć z salonem kąpielowym.

W czasie targów, jako jedna z nowości marki Porro, pojawi się, zaprojektowana przez szwedzką grupę Front, szafka Mikado. Nietypowa szafka, przeznaczona do salonu, ma lekkie i nieco orientalne wzornictwo. Ażurowa konstrukcja wykonana jest z przeplatanych dwóch rzędów drewnianych listew. Dzięki temu można dostrzec zawartość szafki. W projekcie można zauważyć szczyptę poczucia humoru i grę złudzeniami optycznymi, które to są cechą charakterystyczną mebli projektowanych przez szwedzkie trio dla marki Porro.

Marka Porro dostępna jest w showroomie LAB, Warszawa, ul. Duchnicka 3, www.laboratorio.pl

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MOMA Studio
  • NOLTE KUCHEN
  • BARWA SYSTEM
  • BERKER BY HAGER
  • SITS
  • IKEA
  • PIEDRA LAND
  • WILLOW HOUSE
  • ALPLAST