stronywnetrza.urzadzamy.pl

Systemy drzwi przesuwnych, okucia do drzwi przesuwnych Häfele

Fot.: HÄFELE

Okucia do drzwi przesuwnych Häfele umożliwiają aranżację wnętrz z drzwiami szklanymi lub drewnianymi. Systemy drzwi przesuwnych mogą być obsługiwane ręcznie lub po wyposażeniu w system e-drive, za pomocą pilota.

Systemy drzwi przesuwnych – idealny pomysł na drzwi
Ze względu na swoją funkcjonalność systemy drzwi przesuwnych są doskonałym rozwiązaniem w nowoczesnych aranżacjach wnętrz biurowych i mieszkalnych. Firma Häfele udostępnia bardzo szeroką gamę takich rozwiązań: od bardzo prostych po zaawansowane technologicznie, także w systemie e-drive – system elektrycznego zamykania drzwi do szaf. Systemy drzwi przesuwnych są zaprojektowane zarówno do drzwi szklanych jak i drewnianych. Systemy marki Häfele można stosować przy nawet bardzo dużych szafach, wyspach kuchennych, a także szafkach wiszących.

Okucia do drzwi przesuwnych – nieograniczona przestrzeń
Okucia do drzwi przesuwnych firmy Häfele stwarzają niemal nieograniczone możliwości aranżowania wnętrz z wykorzystaniem drzwi przesuwanych lub składanych. W dużych pomieszczeniach można wydzielić intymny kąt lub zmienić ich funkcję, np. poprzez odseparowanie części kuchenne lub biurowej. W niewielkich pokojach, gdzie oszczędzamy każdy metr cennej przestrzeni, pozwalają ograniczyć miejsce. Drzwi z okuciami Häfele są też dużym ułatwieniem dla osób poruszających się na wózkach, tym bardziej, jeśli wykorzysta się możliwość otwierania automatycznego za pomocą pilota lub czujnika. Wśród szerokiej oferty rozwiązań dostępne są modele montowane do ściany lub sufitu, przystosowane do drzwi szklanych i drewnianych o wadze od 40 do 75 kg. Projektanci Häfele zadbali również o wygląd wszystkich elementów. Dzięki temu dobrze dobrane okucia idealnie podkreślą charakter każdego wnętrza.

Źródło: HÄFELE

powiązane produkty
Okucia do drzwi przesuwnych HÄFELE
Okucia do drzwi przesuwnych HÄFELE

Okucia do drzwi przesuwnych HÄFELE dają nieograniczone możliwości aranżowania przestrzeni za pomocą drzwi przesuwanych i składanych. W dużych pomieszczeniach pozwalają wydzielić intymny kąt lub zmienić ich funkcję, na przykład poprzez wyodrębnienie części kuchennej lub biurowej. W małych pokojach, gdzie każdy ...

Elektryczny system do drzwi przesuwnych E-drive HÄFELE
Elektryczny system do drzwi przesuwnych E-drive HÄFELE

Elektryczny system do drzwi przesuwnych E-drive HÄFELE to produkt, który ułatwia otwieranie drzwi w meblach biurowych i mieszkalnych. Elektryczny system E-drive jest dedykowany do szaf 2-skrzydłowych typu Vorfront, o udźwigu do 80 kg i o szerokości od 160 do 400 ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON