stronywnetrza.urzadzamy.pl

Stoliki H2 Fabryki Mebli BALMA otrzymały nagrodę red dot award: product design 2013

zoom Stoliki H2 Fabryki Mebli BALMA otrzymały nagrodę red dot award: product design 2013
Fot.: Fabryka Mebli BALMA S.A.

Nowoczesne stoliki kawowe H2 swym niezwykłym kształtem wykraczają poza biurowy schemat. Dzięki minimalistycznej stylistyce pasują do róznych aranżacji wnętrz, łatwo wkomponują się do nowoczesnych pomieszczeń, a także wnętrz klasycznych. Szczególną uwagę zwracają filigranową, graficzną formą podstawy.

Innowacyjność stolików Balmy zaimponowała 37 osobowemu jury „red dot award: product design 2013”. Stoliki kawowe z łatwością dokomponować można do praktycznie każdego typu siedzisk. Mimo optycznej delikatności konstrukcja stołów zachowuje wymaganą sztywność, nawet przy zastosowaniu ciężkich blatów o sporych gabarytach. W skład rodziny mebli H2 wchodzą stoły konferencyjne o wysokości 73 cm w szerokim wyborze kształtów blatów (dostępne są stoły okrągłe i kwadratowe oparte na jednej podstawie oraz owalne i prostokątne – na dwóch podstawach), stoliki kawowe o wysokości 40 cm oraz stolik barowy wysoki (109 cm). Dobór stołu do konkretnej aranżacji wnętrza umożliwia szeroka paleta kolorów metalowej podstawy oraz wykończeń blatów. Mebel bez trudu można dopasować do rozmaitych potrzeb estetycznych i funkcjonalnych.

W tegorocznym konkursie jury oceniło aż 4662 zgłoszeń w różnych kategoriach. Jedynie najlepsze projekty były w stanie wzbudzić entuzjazm jury. Tym większym wyróżnieniem jest fakt, że stoliki H2 Frabryki Mebli BALMA otrzymały nagrodę w kategorii za najwyższą jakość designu: „red dot award: product design 2013”.

Ceremonia wręczenia nagrody odbędzie się 1 lipca 2013 w czasie tradycyjnej gali red dot. Wydarzenie odbędzie się w gmachu opery w Essen, Aalto Theater. Będzie to punkt kulminacyjny konkursu red dot z udziałem wielu gości z całego świata. Oprócz tego nagrodzone stoliki kawowe H2 będą wystawione podczas specjalnej 4-tygodniowej wystawy w muzeum red dot.

Źródło: Fabryka Mebli BALMA S.A.

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ALTEZA
  • LISSY
  • SCHELL
  • VellaHOME
  • ANDREWEX
  • VOGEL&NOOT
  • BONDEX
  • STONE MASTER
  • HYDROPOOL