stronywnetrza.urzadzamy.pl

Sprzęty AGD BEKO pomagają w wiosennych porządkach

zoom Sprzęty AGD BEKO pomagają w wiosennych porządkach
Fot.: BEKO

Kiedy za oknami pojawiają się pierwsze promyki słońca, a z gruntu zaczynają wybijać zielone źdźbła trawy we wszystkich wstępuje nowa energia. To właśnie w tym czasie mamy ochotę na wiosenne porządki. Zaczyna się pranie zasłon, wietrzenie szaf i mycie okien. Marka BEKO posiada w swojej ofercie wiele ekologicznych modeli sprzętu AGD. Pomogą one w pracach domowych, jednocześnie oszczędzając nasz czas i portfel.

EKO Pranie
Pralki marki BEKO zostały wyposażone w system Aqua Fusion, który poprawia efektywność prania poprzez blokowanie odpływu i zapobieganie odpływu detergentu. Przy tej samej skuteczności prania zużywa się go ok. 25% mniej! Pozwala to zaoszczędzić pieniądze, a także chronić środowisko przed zanieczyszczeniem.

Gdy nasze tkaniny potrzebują jedynie odświeżenia warto wybrać ekologiczny program prania Eco Clean. Dzięki niskiej temperaturze prania (20°C), przy tej samej efektywności prania pobiera on znacząco mniej energii. Umożliwia wypranie 3,5 kg lekko zabrudzonych ubrań w jedyne 20 minut, co oszczędza czas, wodę i pieniądze!

Kolejnym eko rozwiązaniem jest system automatycznej kontroli zużycia wody. Wkłady prania mogą różnić się objętością i rodzajem tkanin. System dobiera jej dokładnie tyle, aby w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić optymalną skuteczność prania. Nawet najmniejsza oszczędność wody to mniejsze zużycie energii, a mniejsze zużycie wody i energii to czystsze środowisko naturalne i zasobniejszy budżet domowy.

EKO Zmywanie
Wiele ze zmywarek BEKO posiada klasę energetyczną A++, klasę suszenia i zmywania A. Oznacza to, że osiągają najlepsze rezultaty zmywania zużywając przy tym minimalną ilość energii. Dodatkowo niektóre zmywarki zużywają bardzo mało wody – tyle, ile do życia potrzebuje kaktus!

Warto wspomnieć o programie ECO 50. Jest to idealny cykl zmywania – pozwala maksymalnie oszczędzać energię dla normalnie zabrudzonych naczyń.

EKO Mrożenie
Gdy już całe mieszkanie zostało uporządkowane i wszystko wokół pachnie świeżością można zająć się kuchnią.

Lodówki BEKO wyposażone są w nowoczesną komorę z technologią Shock Freeze, która pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze. Podczas szybkiego mrożenia struktura mięsa czy ryb nie zmienia się, dzięki czemu właściwości odżywcze pozostają takie same jak przed mrożeniem. Taką technologię posiada np. czarna dizajnerska lodówka CNE 47540 GB w klasie energetycznej A +++!

Źródło: BEKO

inne aktualności
Prezenty na Dzień Dziecka do -20%

Dla dzieci 20%
Urządź pokój dziecku – piękne zasłony, rolety, pościele, wygodne pufy teraz do 20% taniej

Sprawdź >>>

Szkodliwe pole elektromagnetyczne. Jak ograniczyć elektrosmog?

Elektrosmog to problem XXI wieku, z którym to stykamy się właściwie wszędzie, o czym nie każdy z nas wie. Zagadnieniem tym zajął się, prowadzący przez wiele lat badania nad właściwościami wody i ceramiki, naukowiec Stanisław Wosiński. W wyniku owej pracy powstał innowacyjny ekran NoEM, pochłaniający szkodliwe dla ludzi właściwości.

Prezent dla mamy – upominki na Dzień Matki od Villeroy & Boch

Każda barwa ma swoją moc. Tworzą nastrój, poprawiają samopoczucie i przywołują wspomnienia. Dlatego prezent dla mamy na 26 maja wybierz taki, który pozwoli przypomnieć wspólnie spędzone chwile. Prezent może być ozdobiony jedną barwą lub kolorowym dekorem. Dzięki porcelanie Villeroy & Boch zapamiętamy, że tyle cudownych chwil zawdzięczamy mamie.

Systemy i meble do pokoju dziecięcego. Systemy do przechowywania Raumplus

Systemy do przechowywania marki Raumplus z powodzeniem można stosować jako meble do pokoju dziecięcego. Uniwersalność i możliwość personalizacji i modyfikacji sprawiają, że pokój dziecka dopasowuje się do zmieniających się potrzeb i wieku głównego lokatora.

Ergonomia w biurze i nie tylko. Strefa relaksu w przestrzeni publicznej

Firmy komercyjne od lat dbają o to, aby ich siedziby były atrakcyjnymi i ergonomicznymi biurami. Wiedzą, że taka inwestycja się zwróci, np. w formie większej produktywności pracowników. Jak to wygląda w przestrzeniach publicznych? Z badań wynika, że odpowiednio zaprojektowana aranżacja ma istotny wpływ na nasze funkcjonowanie. W szkole może ona poprawić wyniki uczniów o 25%.

Najnowsze tkaniny zasłonowe i obiciowe do Vescom

Firma Vescom wzbogaciła swoją kolekcję tkanin zasłonowych i obiciowych o nowe pozycje: Moroni i Namal. Moroni doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających całkowitego zaciemnienia, a Namal będzie bardzo dobrym materiałem obiciowym do mebli, które są intensywnie eksploatowane. Obie tkaniny są wytrzymałe i występują w szerokiej palecie kolorystycznej.

Dekoral kończy 18 lat! Konkurs, atrakcje, nagrody od producenta farb

Farby Dekoral są dostępne na rynku od 1998 roku. Historia marki rozpoczęła się na początku lat ’90 w siedzibie firmy Polifarb Wrocław S.A. W wyniku połączenia dwóch słów DEKOracja + RAL (wówczas jedyna na rynku paleta kolorów) powstała nazwa nowej marki.

Premierowe kolekcje drzwi wewnętrznych Pol-Skone na rok 2016

Lubelska spółka POL-SKONE za rok 2015 może pochwalić się wzrostem sprzedaży, intensywną pracą nad ofertą oraz stabilizacją na pozycji lidera w branży stolarki okiennej i drzwiowej. W bieżącym roku planuje ona dalsze poszerzanie oferty o nowe wzory i kolory skrzydeł drzwiowych.

patroni serwisu
  • COLORIMO
  • VESCOM
  • STO
  • KANLUX
  • DEKORIA
  • KUCHINOX
  • COMITOR
  • ŚNIEŻKA
  • POL-SKONE
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt