stronywnetrza.urzadzamy.pl

Sprzęt AGD w nowoczesnej kuchni – linia Franke Smart

zoom Sprzęt AGD w nowoczesnej kuchni – linia Franke Smart
Fot.: FRANKE

Gdy urządzamy swoje pierwsze mieszkanie, potrzebujemy nowoczesnej kuchni, która nadąża za potrzebami młodego pokolenia. Sprzęt AGD Smart marki Franke to ciekawe rozwiązanie w przystępnej cenie i spójnym, uniwersalnym wzornictwie.

Produkty z linii Franke Smart nie tylko wyznaczają rytm gotowania, ale inspirują do poszukiwania nowych, kulinarnych wyzwań. Oferują pełne spektrum innowacyjnych udogodnień, a ich design przyciąga uwagę.

 

Piekarnik do zabudowy Franke z gamy Smart to pomysł na nowoczesną kuchnię pełną smaków, które zachwycą nas, gdy tylko wykorzystamy liczne funkcje z menu urządzenia. W zależności od modelu do dyspozycji mamy 6, 9 lub 12 funkcji oraz pojemność od 63 do 67 litrów. Blokada przed dziećmi i potrójne przeszklenia, które odpowiadają za zimne drzwi piekarnika to najważniejsze atrybuty bezpieczeństwa. O jego czystość dba program Aquaclean, który dostępny jest w modelach SM 86 i SM 66.
Piekarnik często pracuje w tandemie z kuchenką mikrofalową, która w wersji Smart nie służy jedynie do odgrzewania gotowych potraw, ale sprawdza się jako urządzenie z funkcjami mikrofali oraz grilla. Elektroniczny programator i 8 automatycznych programów kuchenki Franke Smart FMW 250 pozwalają na doskonalenie umiejętności kulinarnych nawet najbardziej zapracowanym domownikom.

 

Współczesne projekty kuchni, szczególnie kompaktowych rozmiarów, wyróżnia raczej ascetyczne podejście do detali. Stalowy zlewozmywak wbudowywany Smart 651 lub Smart 611 wraz z baterią Smart Pull – Out Spray idealnie realizuje te założenia. Jedno lub półtorakomorowy zlewozmywak z ociekaczem oraz bateria z jedną dźwignią i wyciąganą wylewką, posiadająca funkcję prysznica, zapewniają komfort użytkowania, za każdym razem.
Do kolekcji należy również okap kuchenny Franke Evolution, który idealnie komponuje się z całą linią oraz płyta indukcyjna, której polska premiera odbędzie się już wkrótce.

 

Remont czy urządzanie nowego mieszkania zawsze oznaczają początek czegoś cudownego, a kolejne wyzwania mobilizują do działania. Linia Smart to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnej kuchni, gdzie najważniejsza jest pogodna atmosfera i dobra zabawa. Kuchnia z urządzeniami Smart to przestrzeń tętniąca życiem, pełna ludzi, urzekających aromatów, smaków i miłości…nie tylko do jedzenia.



Źródło: Franke



inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO