stronywnetrza.urzadzamy.pl

„Spersonalizowane” projektowanie wnętrz

zoom Projekt i wizualizacja wykonana w CAD Decor PRO

Dobrze zaprojektowane wnętrze, czyli jakie? Każdy projektant i architekt wnętrz, a nawet amator, który próbuje samodzielnie zmienić aranżację będzie miał na to swoją unikalną receptę. Każdy z nich jednak z pewnością wskaże kilka tych samych czynników, które projektowanie wnętrz, uczynią szybszym, dokładniejszym i przyjemniejszym.

Dobrze zaprojektowane wnętrze, czyli jakie? Każdy projektant i architekt wnętrz, a nawet amator, który próbuję samodzielnie zmienić aranżacje będzie miał na to swoją unikalną receptę. Każdy z nich jednak z pewnością wskaże kilka tych samych czynników, które projektowanie wnętrz, uczynią szybszym, dokładniejszym i przyjemniejszym.

Firma CAD Projekt K&A konsekwentnie stara się tak rozwijać swoją ofertę i swoje oprogramowanie, aby sprostać błyskawicznie zmieniającym się wymaganiom nie tylko projektantów i architektów wnętrz, ale także ich klientów, producentów elementów wyposażenia wnętrz oraz po prostu sympatyków nowoczesnego projektowania. Wprowadzenie na początku zeszłego roku systemu mobilnego CAD Share-it, opisywanego już na tym portalu, było pierwszym filarem tej ewolucji. W maju tego roku pojawiły się natomiast kluczowe zmiany w popularnych programach do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz autorstwa poznańskiej firmy. Programy CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2. w najnowszych wersjach oferują ogromne zmiany w sferze stabilności i ergonomii oprogramowania oraz prezentacji projektów z wykorzystaniem innowacyjnych efektów wizualnych. 

Aby potwierdzić efektywność swojego oprogramowania, CAD Projekt K&A podczas tegorocznej edycji Łódź Design Festival, stworzyła trzy różne aranżacje tego samego wnętrza, dla trzech różnych osób. Wszystkie projekty powstały na tym samym rozkładzie i metrażu opracowanego pomieszczenia. Celem było potwierdzenie tezy o tym, że projektant czy architekt wnętrza każde zlecenie rozpatruje odrębnie, na każdym etapie swojej pracy. Odpowiednie narzędzie może mu w tym wyzwaniu tylko pomóc...

Źródło: CAD Projekt K&A

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • PERFEXIM LTD
  • AMICA
  • STARKAM
  • LIBET
  • WILLOW HOUSE
  • IKEA
  • BARWA SYSTEM
  • ELEKTRA
  • ZKM