stronywnetrza.urzadzamy.pl

Ścienne odpływy prysznicowe Scada. Innowacyjne odwadnianie powierzchni w łazience

Fot.: KESSEL

Nowoczesne aranżacje łazienki wymagają od producentów wprowadzania coraz bardziej innowacyjnych produktów. Ścienne odpływy prysznicowe Scada charakteryzują się przemyślaną techniką, wyrazistym designem oraz elastyczną zabudową. Dzięki temu odpływy wyznaczają nowe trendy w kształtowaniu przestrzeni.

Wyrazisty design odpływów ściennych
KESSEL, jako pierwszy producent zaproponował wariant podświetlany LED w czterech wersjach kolorystycznych: niebieskim, czerwonym, zielonym oraz RGB. Dodatkowo istnieje możliwość fabrycznego zaprogramowania określonego koloru na indywidualne zamówienie klienta.
Odpływy ścienne są dostępne z trzema rodzajami pokryw: prosta ze stali nierdzewnej, ze wzorem Wave oraz z powierzchnią do przyklejenia płytek. Pokrywa Wave charakteryzuje się zakrzywioną powierzchnią, która sprawia, że wydaje się optycznie większa. Pokrywa przystosowana do przyklejenia płytek czyni odpływ praktycznie niewidocznym. W zależności od potrzeb użytkownika pokrywy są dostępne z podświetleniem LED jak i bez podświetlenia.

Przemyślana technika
Do produkcji odpływów wykorzystano materiały o najwyższej jakości. Nóżki montażowe ułatwiają zabudowę, a mała wysokość zabudowy (80 mm do krawędzi płytki) gwarantuje pewną zabudowę, zarówno w nowych budynkach jak i podczas renowacji istniejących instalacji. Przepustowość odpływu wynosi 30 l/min z progiem 20 mm.

Elastyczna zabudowa
Konstrukcja odpływu ściennego Scada umożliwia jego zabudowę w płycie gipsowej, w ścianie murowanej oraz przy pomocy gotowego modułu podłogowego oraz trzy możliwości podłączenia odpływu (z przodu, z boku po lewej lub po prawej stronie). Można go łatwo, szybko i niezawodnie zabudować w każdych warunkach budowlanych. Montaż w ścianie nie narusza wzoru płytek na posadzce, co stanowi jego dodatkową zaletę.

Charakterystyka produktu:
• mała wysokość zabudowy od 80 mm – idealne do nowych budynków oraz do renowacji istniejących instalacji
• dokładne wyrównanie umożliwiają płynnie regulowane nóżki montażowe (wysokość regulacji 55 mm)
• trzy możliwości podłączenia odpływu DN50
• wyjmowany syfon zapewniający wzorową higienę
• wysokość zamknięcia wodnego 22 mm
• fabrycznie zmontowane podłączenie rury ochronnej na kable w przypadku odpływów z podświetleniem LED

Ochrona łazienki przed nieprzyjemnymi zapachami
Istnieje możliwość wyposażenia odpływu łazienkowego Scada w suchy syfon Mulistop, który chroni przed nieprzyjemnymi zapachami powstałymi na skutek wysychania wpustów. Problem ten może pojawiać się w łazienkach rzadko używanych np. przeznaczonych dla gości lub w łazienkach z ogrzewaniem podłogowym.

Źródło: KESSEL, www.kessel.pl

powiązane produkty
Odpływ ścienny Scada KESSEL z pokrywą Wave
Odpływ ścienny Scada KESSEL z pokrywą Wave

Odpływ ścienny prysznicowy Scada KESSEL z pokrywą Wave do odwadniania powierzchni w łazience. Dostępny w wersji bez podświetlenia oraz z podświetleniem LED w 4 opcjach kolorystycznych: czerwony, niebieski, zielony i RGB. Pokrywa Wave w kształcie fali sprawia, że powierzchnie zakrzywione ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • SCHELL
  • Zelmer
  • MINERVA
  • MISE
  • SPOTLINE
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • GORENJE
  • STONE MASTER
  • VERANO