stronywnetrza.urzadzamy.pl

Promocja na wanny z hydromasażem marki RIHO

Fot.: RIHO

Komfortowe wyposażenie łazienek nie jest tanie, dlatego warto przeglądać wszystkie promocje na urządzenia sanitarne. Kupując wannę z hydromasażem można skorzystać z oferty „RIHO rozdaje wanny”. Do końca 2013 roku płacąc za system hydromasażu, wanna jest gratis.

Promocją są objęte wszystkie wanny z hydromasażem sterowanym elektronicznie (systemy TOP, PRO i LUX). Do zapłaty jest wtedy tylko cena systemu, a wanna jest bezpłatna. Kupując wannę z hydromasażem sterowanym mechanicznie (system HIT) trzeba dopłacić tylko połowę ceny wanny, czyli pół wanny jest gratis.

Holenderska firma RIHO to producent nowoczesnego wyposażenia łazienek. W Europie jest czołowym producentem wanien z hydromasażem. Produkty firmy charakteryzuje minimalistyczny design, najwyższa jakość oraz ergonomia i bezpieczeństwo.

RIHO w swojej ofercie ma ponad 40 modeli wanien akrylowych, do każdej z nich można dobrać system hydromasażu, który będzie dopasowany do naszych potrzeb. Doradcy RIHO pomogą dobrać odpowiedni produkt, niezależnie od tego, czy chcemy hydromasażu wodnego o działaniu prozdrowotnym na różne części ciała, czy szukamy odprężającego masażu powietrznego, czy też wanny najlepszej dla rodziny z dziećmi.

Zastosowane super płaskie dysze nowej generacji, ergonomiczne zagłówki, a także kształt wanien gwarantują wysoki komfort użytkowania. W odpowiedni nastrój podczas kąpieli może wprowadzić nowoczesne oświetlenie LED białe lub z systemem terapii kolorami (chromoterapia). Natomiast bezpieczna dezynfekcja, funkcja podgrzewania wody i intuicyjny sterownik LCD z możliwością programowania indywidualnych ustawień masażu dla 6 osób, spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych użytkowników.

Źródło: RIHO

powiązane produkty
Wanna z hydromasażem Claudia RIHO
Wanna z hydromasażem Claudia RIHO

Wanna z hydromasażem Claudia RIHO jest flagowym produktem serii Thermae, dzięki dwóm zintegrowanym siedziskom narożnym, zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla kilku osób. Wanna prostokątna Claudia jest wyposażona we wszechstronny system masażowy oraz unikalną konstrukcją przelewu. Jego budowa jest jedyna w ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • AnOther DESIGN
  • DORMAX DESIGN
  • TRĄBCZYŃSKI
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • DPS
  • ZAJC KUCHNIE
  • KANLUX
  • MINERVA
  • ELKAMINO DOM