stronywnetrza.urzadzamy.pl

Profesjonalne taśmy malarskie ScotchBlue™

zoom Profesjonalne taśmy malarskie ScotchBlue™
Fot.: 3M

Taśmy malarskie są produktami, których Polacy poszukują w sklepach podczas planowania i wykonywania prac malarskich w swoich domach. Potwierdzają to badania zlecone przez firmę 3M wśród klientów sklepów DIY w Polsce. Okazało się, że najczęściej poszukiwanymi produktami są akcesoria i przybory malarskie. Drobne remonty naszych mieszkań najchętniej przeprowadzamy samodzielnie, polegają one na odświeżaniu lub zmianom kolorów ścian.

Nowy kolor na ścianach jest najprostszym sposobem na zmianę wystroju wnętrza. Z malowaniem jednak wiążą się dodatkowe porządki. Aby zaoszczędzić czas i uniknąć trudnego usuwania zaschniętej farby, warto przed rozpoczęciem pracy zabezpieczyć wszystkie niemalowane powierzchnie.

Innowacyjne taśmy malarskie ScotchBlue™ marki 3M nie tylko chronią ramy, progi, listwy wykończeniowe czy szyby, ale także idealnie sprawdzają się do malowania różnych wzorów na ścianie. Taśmy dobrze przylegają do powierzchni nawet do dwóch tygodni, a po usunięciu nie zostawiają śladów, ich równe linie zapewniają precyzyjne malowanie.

Firma 3M wynalazła taśmę malarską ponad 25 lat temu i od tamtej pory jest liderem innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie. Na polskim rynku od maja jest dostępna taśma malarska ScotchBlue™ uniwersalna, która nadaje się do większości projektów malarskich. Do sprzedaży trafiła również zupełnie nowa taśma ScotchBlue™ do precyzyjnego odcinania kolorów, w której zastosowano nowoczesny system Edge-Lock™. Dotychczas dostępne na rynku taśmy absorbowały wodę i farba podciekała pod ich powierzchnię, wtedy tworzyły się grudy, a taśma się odklejała. Nowa, ulepszona formuła kleju w ScotchBlue™ lepiej zabezpiecza przed podciekaniem farby pod taśmę i tworzeniem się grud. Zapewnia to idealne linie i równe krawędzie. Teraz z łatwością można namalować na ścianie precyzyjny wzór. Taśma dostępna jest w trzech rozmiarach, small, medium i large.

Taśmy ScotchBlue™ są bardzo dobrze widoczne ze względu na swój wyrazisty, niebieski kolor. Podczas ich usuwania nie uszkadzają powierzchni i nie pozostawiają żadnych śladów. Można je stosować wewnątrz i na zewnątrz. Nie wymagają przechowywania w osobnych pojemnikach ponieważ są odporne na wilgoć. Taśmy ScotchBlue™ są również całkowicie przyjazne środowisku – nie zawierają rozpuszczalników, a użyte w nich kleje gumowe wykonane są z materiałów odnawialnych.

Źródło: 3M

powiązane produkty
Taśma malarska do precyzyjnego odcinania kolorów 2093E-EL SCOTCHBLUE
Taśma malarska do precyzyjnego odcinania kolorów 2093E-EL SCOTCHBLUE

Taśma malarska ScotchBlue™, do precyzyjnego odcinania kolorów. System Edge-Lock™ zapewnia bardzo równe linie. W momencie zetknięcia farby z taśmą, na jej krawędziach tworzy się bariera ochronna, która zapobiega podciekaniu farby pod taśmę lub tworzeniu się grud w punkcie zetknięcia farby ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • OTIS
  • tesa tape
  • VELUX
  • REJS
  • AMICA
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • ROBI
  • KLOSE
  • LUXUM