stronywnetrza.urzadzamy.pl

Profesjonaliści wybierają do kuchni sprzęt AGD marki BEKO

zoom Profesjonaliści wybierają do kuchni sprzęt AGD marki BEKO
Fot.: BEKO

Sprzęt AGD w profesjonalnej kuchni powinien być nowoczesny i niezawodny. Piekarniki i lodówki powinny być również perfekcyjnie wykonane oraz idealnie pasować wyglądem do siebie, jak i do pozostałych elementów aranżacji kuchni.

Basia Ritz jest osobą, która w kuchni ceni sobie odwagę, prostotę i elegancję. Planując otwarcie własnej restauracji, zawracała szczególną uwagę, aby wszystko było tak, jak sobie to wcześniej wymarzyła: od wystroju sali po serce restauracji, czyli jej kuchnię. Do realizacji tego celu potrzebowała sprzętu niezawodnego, a jednocześnie nowoczesnego i pasującego do wystroju wnętrza. Beko okazało się oczywistym wyborem.

Basia Ritz podkreśla, że gotowanie jest nie tylko jej pasją, lecz jest najbardziej naturalnym odruchem, niemal tak naturalnym jak oddychanie. Oprócz gotowania uwielbia też jeść, a jeszcze bardziej uwielbia karmić. Ogromną satysfakcję sprawia jej wymyślanie i przygotowywanie różnych pyszności, a spełnia się, gdy widzi ludzi z apetytem zjadających jej dania.

Firma Beko podziela pasję Basi Ritz do gotowania. Dlatego współpraca miedzy nimi jest naturalną konsekwencją spotkania się kuchennych fascynatów. Zwyciężczyni I edycji programu MasterChef (TVN), jest również autorką bloga kulinarnamekka.com oraz książek kulinarnych „Najlepsze przepisy Basi Ritz” i „Dom pełen smaku”. Ostatnio prowadzi swój autorski program „Kuchnia z sercem” na kanale Kuchnia +. Będąc profesjonalistką, która wysoko stawia sobie poprzeczkę, wszystko u niej musi być perfekcyjne – wygląd restauracji, dania podawane gościom, sprzęty, których używa do gotowania. Z tego powodu do swojej kuchni wybrała produkty marki Beko, a specjaliści firmy pomogli wybrać odpowiednie modele, dzięki którym najlepiej będzie mogła czarować swoje potrawy w kuchni.

Prezes firmy Beko, Maciej Mienik uważa, że fascynacja kuchnią oraz profesjonalizm w działaniu są cechami, które łączą jego firmę oraz Basię Ritz. Dlatego współpraca między nimi tak dobrze się układa. Basia Ritz osiągnęła mistrzowski poziom, korzystając z produktów Beko, otworzyła własną restaurację w Gdańsku, gdzie serwuje cudowne rzeczy.

Źródło: BEKO

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON