stronywnetrza.urzadzamy.pl

Pościel antyalergiczna AllerGuard – bariera przeciw alergenom

zoom Pościel antyalergiczna AllerGuard – bariera przeciw alergenom

Poduszki i kołdry antyalergiczne AllerGuard® wykonane ze specjalnego mikrowłókna. Pościel antyalergiczna oparta jest na tkaninie zgrzewanej termicznie w technologii Soft-Seal™. Opracowano ją specjalnie dla ludzi cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie oraz dla tych, którzy cenią zdrowy tryb życia. Pościel chroni przed alergenami i zapewnia spokojny i zdrowy sen.

Pościel antyalergiczna AllerGuard jest wyjątkowa. Wykonano ją z mikrowłókien, które są skuteczną barierą dla cząstek powodujących alergie. Zatrzymuje ona cząsteczki o wielkości 0,1 mikrona, ograniczając w ten sposób zagrożenie ze strony roztoczy rozwijających się w kurzu domowym. Mają one zwykle rozmiary około 1–3 mikronów i bardzo dobrze rozwijają się w wilgotnym i ciepłym środowisku, takim jak nasze łóżka. Tkanina pościeli AllerGurard nie stanowi przeszkody dla powietrza i wilgoci. Dzięki temu zapewnia ona nam komfort związany z utrzymaniem temperatury, ograniczeniem pocenia oraz ogólnej higieny.

Oprócz zalet użytkowych pościel antyalergiczna jest bardzo miękka i jedwabista w dotyku. Pościel AllerGuard jest wypełniona w 95% czystym białym puchem gęsim, który został poddany obróbce termicznej w temperaturze 120°C, co zapewnia czystość i sterylność kołdry. Zestawy pościeli AllerGuard można prać w temperaturze 60°C oraz dezynfekować termicznie w temperaturze 90°C. Kołdry dostępne są w rozmiarach dla dorosłych, dzieci oraz dla niemowląt.


Producent współpracuje z Duńskim Związkiem Astmy i Alergii, a także z Ośrodkiem Badań Dziecko Alergiczne w Polsce.

Więcej informacji o pościeli AllerGuard na stronie www.allerguard.com.pl

Źródło: Animex Foods Sp. z o.o. S.K.A.

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MERITA
  • DUNES
  • DUNIN
  • BAUTECH
  • MURASPEC
  • HALUPCZOK
  • ADAH
  • Noti Sp. z o.o.
  • COSMO